şükela:  tümü | bugün
  • erken ölür.
  • kolay üzülür,zor sevinir.
  • genelde anlaşılmayan bu yüzden de sık sık hakkı yenen, nazik düzgün insan. bu dünyaya uygun değildir.
    keşke herkes biraz daha ince düşünceli olabilse.
  • aşırı acıklı bir hayatı vardır o insanın. ailesinin de hikayesi filan.

düşünce acıyor insan gerçekten, bazen gülüyorum kaldırmadan onu. o düşünceli de bana kırılıyor. evet çok komik.
  • başı çok ağırır
  • kullanılmaya mahkumdurlar. arkadaşları, sevgilileri çaktırmadan bu insanları kullanırlar. yazık la.
  • çevremdeki insanların beni nitelendirdikleri zaman kullandıkları bir tabirdir.
    harbiden ben de katılıyorum onlara ama bir türlü engelleyemiyorum bu düşüncelerimi. bazen o kadar abartıyorum ki arabadayken, yol kenarında insanların yürüdükleri asfaltı evet kaldırımı yani , insanları değil, ıslatmamak için hızı aniden yavaşlatıyorum filan. hastalık derecesine gelmesinden korkmuyorum desem yalan olur bu durumun. bir keresinde de bir çay bahçesinde anneli kızlı oturan masada kız üşüyorum kalkalım dedi annesine ben yan masadan kalkıp montumu uzatmıştım hiç bi art niyet olmadan ama garsona şikayet edilmekten kurtulamamıştım ki allahtan 5 dakika sonra sevgilim gelince mahçup olup kalkmışlardı.
  • benim bu amk. bir boka yaramıyor haberiniz olsun dedim.