şükela:  tümü | bugün
  • ah be samsung tamam kışın ellerimiz üşümesin diye bu hizmeti sağlıyorsun ama yazın bir rahat bırak bizi ellerim kavrula kavrula kavrulmuş leblebiye döndü tamam et yavaş yavaş pişince daha lezzetli oluyor da elimi kavurunca ne kazanacaksın çekik göz seviliyorsun kardeşim ama yeter artık.
    telefonun aşırı ısınması bataryayı öldüren zarar veren bir durumdur, ısının normalden çok daha yüksek olduğu hissedildiği zaman telefonu 2-3 dakika rahat bırakmakta fayda var mangal yeller gibi yelleyebilirsiniz soğuk fayans gibi yerlere koyup ısıyı fayansın emmesini sağlayabilirsiniz.
  • navigasyonu açık lg g3 bu konuda birinciliği kimseye kaptırmaz.
  • eski telefonum htc one birinciliği kimseye kaptırmaz emin olun.
  • gm 5 plus ile içinde bulunduğum grup.
    bazen telefon cebimde ısınıyor,bir sıcaklık hissediyorum,böcek girdi mi yoksa işedim mi diye düşünmekten helak oldum.
  • ısınma elektronik malzemenin ömrünü azaltır, ısınıp soğuma sık yaşandığı için soğuk lehim sorunları ortaya çıkar
    ısınıyor ama çalışıyor demeyin ilk başlarda ısınma haricinde sorunu gözükmeyen telefonlar ileride en sorunlu telefonlar arasına tepeden giriş yapmışlardır.
  • çok çalışıp tatili haketmiş telefondur.
  • asus olmayan telefondur. cihaz çok yüksek enerji çeken uygulamaları tespit edip kullanıcıyı uyarıyor, programı elle kapatabiliyorsunuz.
  • bana iphone aldığım için salak diyen adamların böyle yazılarını gördükçe, bir elimde iphone diğer elimde çekirdek, keyifle okuyorum.
  • cat s60 diye bi ütü var bu arada. bi de su geçirmeyen telefon yok demiş bi arkadaş. suya dayanıklı telefonlar varmış. ay ben gülerim
  • bir zamanların qualcomm snapdragon 810 işlemcili telefonları. cayır cayır yaniyorlardi. htc one m9'da da kullanılması, ve telefonun aşırı derecede ısınıyor olması htc'nin pazar payını ciddi anlamda kaybetmesine yol açmıştı. qualcomm sonraki nesil işlemcilerde sorunu çözdü, sony gibi telefon üreticileri zamanın amiral gemisine* o güne kadar çıkartmış oldukları her amiral gemisinden farklı olarak 1 yerine 2 tane sıvı soğutma sistemi yerleştirmek gibi önlemler aldı fakat olan işlemciyi ilk kullanan marka htc'ye ve cihazları güncelleme ile underclock edilmek zorunda kalınan htc müşterilerine oldu.