• bir anda belirli bir insanı o an için büyük bir sevince boğan, ama insanlığın geriye kalanı için çok sıradan, gereksiz olan bir olay.

misal dark dizisinin methini duyup izlemeye başladıktan sonra çok beğenmem, ilk sezon bitince acaba 2. sezon ne zaman başlayacak diye düşünürken 2. sezonunun olduğunu farketmemle yaşadığım mutluluk.
  • çalışma masamın üstüne sessizce bırakılan bi fincan kahve....
  • paran bitmisken ,pantolon ya da ceket cebinden para cikmasi.
  • deli gibi acıkmış bir şekilde gidilen lokantada, yemek öncesi ikram edilen salata ve sıcak pideye her seferinde çılgınca seviniyorum.
    o an hayat benim için duruyor resmen, âdeta kendimden geçiyorum. hatta bazen gelecek yemeği bile unutabiliyorum.

not: aspava ve ocakbaşına gereken önemi verelim, onları koruyalım ve sevelim lütfen.
  • kahve yanına sigara.

hele ki ayak üstü muhabbet edeceğim arkadaşlar denk geliyorsa, müthiş mutlu oluyorum.
  • kitap, çikolata, kahve üçlüsü hepsi ucuz, basit ve güzel
  • ben bunlara inanmıyorum. ancak gerçekten içinizde mutluluk varsa, yani aslında mutluysanız da arada gölgelendiyse, içinizde yaşama sevinci varsa mutlu eder bunlar.
  • eve kapı zilini çalarak girmek.

yalnız yasayan yalnızlar anlar sadece...
  • uzun zaman sonra ailemin eve dönmesi
  • yağmurlu havada araçla seyir halindeyken sileceklerin hiç iz bırakmadan silmesi. sırf bu yüzden tüm sileceklerimi servisten alıyorum.
hesabın var mı? giriş yap