şükela:  tümü | bugün soru sor
  • var böyle tipler'in ironik mizahı eşliğinde, reklam var mı yok mu çözemediğim, güzel bir kadın (yani en azından benim için) arkadaşımızın performansıyla hayat bulmuş yeni bir youtube kanalı.
  • canım sıkıldıkça izlediğim video serisi,kendisini instagramdan takip ederdim komiktir fakat bu makyaj olayı harika olmuş.
    bazı kullandığım ürünleri görünce videoda kendi arkadaşlarıma böyle zengin edebiyatı yapmak geliyor içimden tabi öyle bir edebiyat varsa
  • sırf chanel ürünü çıkınca verilen tepki için izlediğim youtube kanalı.
  • bayilarak izledigim var böyle tipler ürünü. var boyle tipler'in alacatili zengin ablasi makyaj videosu cekiyor gibi dusunun. konsept oyle bisey.
  • ilk olarak savcılığa gidiyorum ve ülkenin dış borç açığı makyajlarını izledigim ve hem sinir bozucu hem de pek eğlenceli bulduğum youtube kanalı.

tüm videoları arka arkaya izleyecek ne güç ne de zaman bulabildim. henüz izlemediklerimi kara günler için saklıyorum.
  • chanel ürünlere verdiği tepkilerle yardıran kanal.

https://youtu.be/rcusuph-h-0?t=94
  • ed. tanımsız entry neden giriyorum ya * hangi adam bu diye soran oldu.

varboyletipler'in youtube'da makyaj bloggerlarıyla dalga geçtiği kanalının adı.

ben de genelde becca'nın 3 renkli paletinden beyonce'nin cildine en yakın olanı seçerim, çünkü neden beyonce'ye benzemeyeyim...

o değil de bu adam bu ürünleri sadece bu videolarda kullanmak için aldıysa içim acır benim, dolar 20 lira olunca çok işime yarar bence bana bir becca palet bir de chanel yüz ruju yollasın *