• sırf chanel ürünü çıkınca verilen tepki için izlediğim youtube kanalı.
  • chanel ürünlere verdiği tepkilerle yardıran kanal.

https://youtu.be/rcusuph-h-0?t=94
  • ilk olarak savcılığa gidiyorum ve ülkenin dış borç açığı makyajlarını izledigim ve hem sinir bozucu hem de pek eğlenceli bulduğum youtube kanalı.

tüm videoları arka arkaya izleyecek ne güç ne de zaman bulabildim. henüz izlemediklerimi kara günler için saklıyorum.
  • canım sıkıldıkça izlediğim video serisi,kendisini instagramdan takip ederdim komiktir fakat bu makyaj olayı harika olmuş.
    bazı kullandığım ürünleri görünce videoda kendi arkadaşlarıma böyle zengin edebiyatı yapmak geliyor içimden tabi öyle bir edebiyat varsa
  • nişan'ın müstakbel eşim ile onun akrabalarını kuaföre götürmem gerekiyormuş. 5 kişi için 1.500tl ödedim. işin garip tarafı günün kızı olması gereken müstakbel eşimin saç ve makyajı 300tl tuttu. ama diğer yandan akrabanın sadece makyajı 300tl tuttu. porselen denilen bir makyaj yaptırmış. işi bitip salondan dışarı çıkınca "enişte çok sade istedim çok güzel oldu nasıl olmuş" demesiydi.

hala elim ayağım titrer.
  • içinde evlilik düğün gelin damat kelimeleri geçtiğinde 1 ken 1000 olan şey.
  • bayilarak izledigim var böyle tipler ürünü. var boyle tipler'in alacatili zengin ablasi makyaj videosu cekiyor gibi dusunun. konsept oyle bisey.
hesabın var mı? giriş yap