şükela:  tümü | bugün soru sor
  • tlc tv'de yayınlanan bir program. bu aralar saat 18:00 gibi yayınlanıyor. merakla ve şaşkınlıkla izliyorum. bu pintiler genelde maddi durumu iyi olan insanlar. ama takıntılılar. duşta kıyafetlerini yıkayan da var, çocukların yazın bahçede oynadığı havuzda bulaşık yıkayan da. tuvalet kağıdı yerine gazete kullanan da var, çöpten yiyecek toplayan da. evine eşya almayan da var, bahçede kendisine ocak icat edip yemeğini orada pişiren de. hatta kadının birisi kurabiye hamurunu tepsiye dizip, arabanın içine koydu. 2 saat sonra pişmiş olarak aldı. en kötüsü de milyoner bir kadının misafirlerine 30 cent daha ucuz diye ton balığı konservesi yerine, konserve kedi maması yedirmesiydi sanırım.

tutumlu olmak, savurgan olmamak iyidir; ama bu programdaki insanlar gerçekten aşırı cimri.
  • ciddi psikolojik sorunlari olan insanlari anlatan program..
    bu manyaklari gordukce ne var ne yok sacip savurmak istiyor insan.
    cop karıştırıp, bedava pesinde koşuyorlar...15 yil ayni mayoyu giyen ve insallah yenisini almam diyen var..yuh...camasir ya da bulasik makinesi vs kullanmiyorlar..tek dert tasarruf...da amk oyle tasarrufun. ..tuvalet kağıdı bile kullanmiyorlar..bogk..misafire copten topladiklarini ikram ediyorlar filan...iyyu ya.

az once kusacak gibi oldum ve kapattim...midem tepki verdi resmen.
    edit: o kadar gerçek ki bunun kurgu olduğuna inanmam mümkün değil.
    resmen belgesel tadında cozutmuş insanları anlatan bir yapım.
  • pompacıyla bile pazarlık yapan adamları içinde barındıran program.
  • kurgu programdır. tıpkı yerli reality show lar gibi.