şükela:  tümü | bugün
  • elit bir kişilik olduğum için göt diyemedim ama bu bildiğiniz göt arkadaşlar. 40 yıllık yoğurtçuyum ben böyle kase görmedim.

720p kalitesinde tam ekranda izlenmesi tavsiye edilmektedir. link
  • slav gotudur, duz ve basiktir.

latin gotu olsaydi yerinde duramazdin.
  • ablayı kıskançlıktan kudurtan gösteri.
  • (bkz: bıngıl bıngıl)
    (bkz: yumuşak yumuşak)
    (bkz: löpçük löpçük)

gibi bilimum ikilemelerin sahibi popo.
  • mavili jüri üyesinin ağır kıskançlığıyla sonuçlanmıştır.
  • ben bunu götümle çalarım anlamı da çıkar...
  • on sekiz yaşında bir kızın çıkıp yetenek yarışmasında, yetenek diye sunduğu şey nasıl bu olabilir, aklım almıyor. seksi figürlerle dans etse o yine kabul edilebilir ama burada yapılan sadece bedenini sergilemek. oraya çıkıp kim popo sallasa alkışlanacak, popüler edilecek bunun farkında mı değil, yoksa farkında da bundan mı besleniyor; kendine azıcık bile mi saygısı yok. anlayamıyorum. videoyu ben de mavili jüri üyesinin bakışlarıyla izledim, başkası adına utanarak ve üzülerek.
    edit: ekşi sözlük ezik timi harekete geçti ve twerk yapamadığım için bok attığım iddia edildi. allah twerk yapamamaktan başka dert vermesin be, ne diyeyim...
  • ilk eksiyi veren hanımefendi her şeyi ama heeeer şeyi açıklamıştır. kezbanın dini dili ırkı olmuyor. oturmuş oraya jöle gibi yayılmış a.k. fit kızı sadece gösteri yapan kızı beğenmiyor bokum. bok gibisiniz ulan kezbanlar, hem kendinize bakmıyorsunuz hem de milleti çekemiyorsunuz. popoya gelirsek spor yapmış kaslı popodur. popodan da anlamıyorsunuz ekşici kardeşler bıngıl bıngıl olanı kontrol edemezsin o bok gibi jöle gibi yayılmış abla gibi oturur geçmişini sorgulaya sorgulaya bakarsın kası kontrol edebilirsin. örnek olarak oyun oynarken kollarının altı sallanan teyzeleri akla getirin o sallanan parçayı toparlayamıyorlar ama spor yapmış bir ablamız kol kasını kontrol edebiliyor.