şükela:  tümü | bugün
  • genellikle üniversitenin mimarlık veya güzel sanatlar fakültesinde okuyan deli dolu minyon yavrucaklar bunlar. üye olmadığı grup, katılmadığı dernek toplantısı yok. ulan bakıyorum erasmus'la helsinki'ye gitmiş partiden partiye koşturuyor, arada #diren gezi :)) diye twit falan atıyor, bembeyaz süt gibi oğlanlarla fotolarını koyuyor facebook'una. prag bu mevsim çok güzel diye taglediği fotoğrafta yavşak bir şahısın teki elini omzuna atmış sikik sikik bakıyor. hangi mevsim amına koyim, heriflerle gezip duruyon işte. prag bu mevsim çok güzelmiş. be gezenti karı bir şeyden de geri kal, bir şeye de katılma amını sikiim. aşkını ızdırabını yaa.
  • şirketlerde sömürülecek olan zavallı sevilesi kızdır.

neden derseniz, insanlarla iletişim diye bir yerlerini yırtan bu şirket patronları,*cılar, bu tip kızları başka şirketlerle milyonlarca dolarlık anlaşma için iyi bir pazarlama tekniği olarak görürler.

okyanusta harcanacak pırlanta ayağına bu şerefsiz köpekbalıkları kızı tek hamle de yutarlar. üzerinden her türlü kullanımı yapıp, dişlerini kürdanla temizlemeye devam ederler.. bu sebepten üzüldüğüm kızlardır en iyisi kendi çıkarlarını gözeterek etrafa karşı daha dikkatli olması gereklidir. böyle bir ülke de sessiz ve derinden gitmek en iyisi olacaktır hemcinslerim için.
  • genelde babayla problemlidir. sosyaldir sosyal olmasına ama çoğu arkadaşı erkektir benim dikkatimi çekenlerin. hatta göstermelik 1-2 kız arkadaşı vardır kalanlar hep erkektir. ''canım onlar benim yhaaa'' der.
    sıcak davranır onlara, günün her saati arar, kıyafet seçimi yapar onlar için, sevgililerini değerlendirir, sevgililer genelde tiksinir bu kızdan.

aslında kızmamak lazım, sevgili olarak da düşünülmemelidirler, çözemediği sorunları vardır. erkek arkadaşı olduğunda asla kendini ona ait daha doğrusu ilişkiye ait hissetmek istemez. hep kaçmaya çalışır ilişkiden, erkek kankaları hayatından çıkarmak istemez. sürümden kazanmaya çalışır galiba. kalabalıklar içinde yalnızdır.
  • sevgiliyseniz ve de o kadar sosyal değilseniz * zor kızdır. sosyallik düzeylerinin bir kısmı anlayışla karşılansa da, sürekli yenilik peşinde koşmaları değişik tabii... boş vakitleri onlar için utanç kaynağı gibidir. ben mi yanlışım o mu yanlış ? derken 6 sene geçmiştir bile...
  • sevmek istediğimdir.
  • genelde yalnızdır, erkek arkadaşlarıyla kanka tadında takılır. kısa ve hızlı ilişkileri yaşaması muhtemel. bir diğer özelliğiyse erkeklerden genelde sövgüyle söz eder.
  • öncelikle güzeldir, minyon tiplidir, ağzı laf yapar... ayrıca facebooktaki bütün fotoğrafları beğenilsin diye her gün profil fotoğrafını değiştirmek suretiyle insanların gözüne gözüne sokar fotoğrafların.
  • herkese canım,şekerim,tatlım diye hitap eder. etrafındaki insanlar sırf sosyalliğinden yararlanmak için onunladır. dostu ya bir tanedir ya da hiç yoktur. yalnızdır aslında.
  • bu kavramı duyunca aklıma direkt bu geliyor: http://www.youtube.com/watch?v=ymwhh2tfmpc&hd=1