şükela:  tümü | bugün
 • youtube'da kutsal motor kanalında yayınlanan oldukça eğlenceli bir zeynep ocak programı. her hafta bir oyuncu gardaşımız gelip ününü ölçtürüyor. program hayvan akıyor diyebilir miyiz? bence diyebiliriz. peki, zeynep ocak türkiye'nin heteroseksüel ellen degeneres'i olabilir diyebilir miyiz? (ne diyorum ben de bilmiyorum şu an. )
 • şu aralar açıp açıp tekrar izlediğim youtube programı.

  programı sunan (bkz: zeynep ocak)'ın enerjisi ve samimiyeti zaten üst düzey, bir de ona arkadaşı olan ya da zeynep ocak'ın samimi davranışları sonrası aynı şekilde ona uyum sağlayan sinema/dizi sektörü odaklı kültürlü, sevdiğimiz, gerçek ünlüler de katılınca tadından yenmez bir program oluyor.

  son zamanlarda videolara reklam alarak ileri sarmama sebebiyet verseler de genel anlamıyla doya doya gülüp, eğlendiğim bir programa imza atıyorlar.

  aynen devam karşim.

  edit: yazımsal düzeltmeler
 • ceren moray'ın geldiği bölümle delirmenin zirvesini gören program.
 • (bkz: ihsan oktay anar) ‘ la operada denk geldik. ara verilmişti sigara içiyordu zatı mübarek. yanına gittim ve üstad iyi ki varsın dedim. gülümsedi bi şeyler söyledi ama gerek yok söylediklerini buraya yazmama. o gülümsemede daha önce tanışmadığım ama yazdıklarından etkilendiğim adamı gördüm gerisi mühim değil.

  dip not: ihsan oktay anar için aşırı ünlü değil diyenleri kerimcan durmaz öpsün
 • biraz daha kaliteli bir sunucusu olsa efsane olabilecek bir youtube programı. zeynep ocak denen sevimsiz kadın yüzünden, izlemeyi denediğim her seferde bölümleri yarıda kapatmak zorunda kaldım.
 • varlığından şimdi haberdar olduğum ve maruz kaldığım kulak kanatan youtube kanalı. hanım, hazal kaya'nın geldiği programı izliyor yanımda ( tabi sırf hazal kaya için katlanıyor ) sunucu her kim ise artık inanılmaz itici. bırak seda sayan'ı, atanamayan lerzan mutlu resmen. kendi yaptığı kötü esprilere kendisi en çok gülüyor, kaba saba bir ses tonuyla konuğu konuşturmuyor. yerimden kalkıp gitmeye üşendiğim için rammstein dinliyorum yüksek sesle. sunucu için yapacak hiçbir şey yok maalesef. allah takipçilerine sabır versin ne diyeyim.
 • sunan kadın biraz sussa da konuklar konuşsa. 5 dakika dayanabildim üzgünüm.
 • sunucusu sürekli konuklarının konuşmalarının üstüne üstüne konuştuğu, konuğu bir şey anlatmaya çalışırken aynı anda kötü şakalar yapıp yersiz kahkahalar attığı için izlenemeyen youtube programı. iki bölüm izlemeye çalıştım, ikisinin de ilk 6 dakikasına tahammül edebildim sadece.
 • zeynep ocak sürekli ağzını yaya yaya kardeşim diyip ota boka gülmese gayet iyi bir format. ancak kendisi hareketleriyle programı iticileştiriyor.

  ayrıca otu boku sansürleyecekseniz neden yayınlıyosunuz? komple kaldırın o kısmı videodan biz sansürlenmiş şeyi izleyip ardından bunlar neye güldü acaba diye düşünmek zorunda mıyız? mantığı nedir bu yapılanın çözebilmiş değilim.
 • sunucusuna (bkz: zeynep ocak) bir çok insanın kıl olduğu, sen sus kardeşim konuk konuşsun vari yorumlarda bulunulan fakat benimse hem sunucusunu hem de formatını çok beğendiğim, youtube kanalı olan kutsal motorun çok sevdiğim programıdır.

  çoğu bölümü seyretmiş bulunmakla beraber en çok güldüğümün ceren moraylı olanı olduğunu belirtmek isterim. saygılar.