• zoviraxtan bin kat daha etkisiz uçuk ilacı.
  • eczacı tabiriyle; zoviraxla aynı malzemeyle yapılan ancak turk oldugu için ucuz olan merhem. gelin gorun ki hiç ama hiç bir işe yaramaz. ucuga cıktıgı sabahtan itibaren 1 haftadır surulmesine ragmen tık yoktur. zovirax surulur ve akşamına uçuğunuz derler toplar, kendine gelir, umuyoruz kendinden geçip gidecektir.
  • 2.72 ytl'lik fiyatı ile 3 günde uçuğu hiç büyütmeden olduğu gibi bırakan ve yok eden merhem. tedaviye erken başlanması önemli
  • (bkz: zovirax)
  • 3 gündür ruj kıvamında kullanıyor olmama karşın, en büyük etkisi uçuk sayısını beşe katlamak olmuş bir "uçuk çıkarma" ilacı. bire beş vermesinin yanında, azbuçuk bir angelina jolie havası yaşatıyor olması tolere edilebilir etkilerinden sayılabilir(kime göre neye göre). uçuğu olanlar, derdine derman arayanlar için telaffuz edilmesi bile sakıncalıdır. yok "hayır uçuk istiyorum, angelina jolie olmak istiyorum" diyenler varsa, kullanmak ne kelime, yalasın yutsun bu ilacı.

üreticisi terra'dır. ilsan ile karıştırmayın, gidip paşa paşa aklovir alın. adamların ismi kolay diye akılda kalıyorlar, diğerleri hatırlanmadığı için satıyorlar anladığım kadarıyla bu beteri.

edit: ne asiviral, ne aklovir, bu işin kralı vectavir'dir. mini mini bir tüp olmasına karşı, uçuklara karşı 10 kaplan gücündeymiş gördüm ki.
  • yıllık uçuk çıkarma günlerimden birinde parasızlığıma denk geldiği için aldığım, ve normalde küçük minik çıkan uçuk hayvanını 10 kaplan gücüne çıkarmış bir ilaçtır.. kendisi gibi ucuz olmasına rağmen, ondan farklı olarak işe yarayan bir diğer krem için:

(bkz: aklovir)
  • uçuk çıktıktan 1 gün sonra kullanmaya başlamama rağmen 1 gün içinde kesin sonuc vermis 2-3 ytl lik bir ilaç. etkili sonuç için az bir miktar ilacın uçuk üzerine tamamen yedirilmesi tavsiye ediliyor.
  • ucugu gecirip gecirmedigini bilmem ama gun itibariyle keş yapti beni bu. sabahtan beri farkinda olmadan emiyorum, tadi da guzellesti mi ne? ucuklari 3 tane goruyorum, basim donuyor. ortadakine vurmaliyim
  • 3 ytl civarı fiyatlı uçuk merhemigillerden bir ilaç. zovirax ile aynı etken maddeye sahiptir. bu yüzden devlet baba eczacıya der ki eğer doktor reçeteye zovirax yazmışsa bundan ver. ha, hasta derse ki ille de doktorun yazdığı olsun, 12 ytl fark al kendisinden.
    etkisi biraz psikolojiktir. uçuğun iyileşmeye niyeti varsa bu süreci hızlandırır. ama 5 gün uykusuz kalmış üstüne de terkedilmişseniz, zovirax havuzuna atsalar iyileşmez o.
  • kremi asla kullanılmaması gereken, ama 200'lük haplarından 3 saat arayla çaktığınızda harbi etkiliymiş gibi gözüken ilaç.
hesabın var mı? giriş yap