şükela:  tümü | bugün
  • cumhuriyet üniversitesi'nin 40. yılı için hazırlanan kısa videoda dikkat çeken hanım kızımız.

sivas muzaffer sarısözen anadolu güzel sanatlar lisesi mezunu ve şu an sivas cumhuriyet üniversitesi güzel sanatlar fakültesi öğrencisi.

şu okullardan güzel sanatlar ibaresini kaldırsak artık. bu arada bu liselerden yetişen pırıl pırıl gençler var. özellikle de gencecik öyle sazendeler yetişiyor ki. yıllar önce kaldığım bir yerin hemen 20 metre aşağısında (#41870358, pencereden bakınca sağ altta hemen) bu okuldan vardı. yaz gelince camlar açık ders yaparlardı. önünden geçerken hep oyalanırdım. zaten çok dik bir yoku yokuş olduğundan oyalanmak hiç de zor olmuyordu.

onun ismini anıp diğer arkadaşlarına da haksızlık etmeyelim, hepsine ve yetiştiren hocalarımıza teşekkür ederiz.
  • cumhuriyet üniversitesi için hazırlanan videoda tanıdığım ve videoda onun olduğu bölümü tekrar tekrar başa almamı sağlamış dikkat çeken güzel ses. böyle güzel bir ses nasıl olur da keşfedilmez anlamıyorum.

bugün kulak tırmalayan seslerin milyonlar dinlendiğini görünce, tıpkı bu ses gibi o videodaki onlarca yeteneği görünce üzülüyorum.