19311 entry daha
  • örnekle ebeveynin yavrusuna hissetiği hissiyatı, geçiçi olarak bir cinsin karşı cinsine hissetmesi
  • kavuşunca aşk olmuyor demek haksızlık geliyor. neye haksızlık? kişiye, yaşananlara, duygulara, aşkın kendisine de.
    kaybetme korkusu: dibine kadar var.
    kalp çarpıntısı: korku, heyecan, tahrik, bakışma sonucu var.
    düşkünlük: karşılık beklemeden var hemi de.
    fedakarlık: hesapsız yapılanından var.
    seks: düzensiz seks hayatı.
    muhabbet: uykudan önce artan sonra inişe geçen bir çizgi grafiği gördüm.
    beklentiler: ciğer okumadan dolayı hep var. bunu bireysel çözemedim, ama karşılıklı çözülebiliyor.
    kendini unutma: ben neyim amk!
    ağlamak: küçüklüğüne gidip isteyip elde edemediklerini ona verip mutluluktan ağladığımı hayal ediyorum. sinirden de ağlıyorum. hep ağlıyorum.
    hediye alma: bunun aşkla ne ilgisi var?
    paylaşma: beni benimle bırakıp hem de hayatı paylaşabilmek bir mutluluk sebebidir.
    sevmek: :)) saygıyla birlikte değil tek başına kullanmayı tercih ederim. çünkü ikisini birden kullanınca sevgiye haksızlık ediliyor gibi geliyor. arada. bir de saygı daha önemliymiş gibi algılanıyor, yok öyle bir şey!
  • dar anlamda erkekle kadın arasında genelde evlilikle sonuçlanan romantik ilişki. geniş anlamda ise tutku** demek
  • büyüyünce geçer, büyülenince kalır.

umuyorum kim ise, büyüyünce geçeceğine inanır, büyülenmek zorunda kalmaz.
  • hayalin çocuğu, hayal kirikliginin annesidir
  • iki kalp arasında oynanan tiyatrodur. kalpler rollerini oynar ve perde kapanır.sonra aşk acısı çekiyorum dersin.
  • kısa süreli etkisi olan bir hap.
6441 entry daha
hesabın var mı? giriş yap