• diziyle ilgili hiç bir bilgim yok ama birilerine ahlaksız diye bağıranlar kendi ahlaksızlıklarını örtmek için bunu yaparlar.
  • yobaz yavşaklar izlemezse sorun yok bence. ahlak bekçisi pisliklerin de ‘sempatik’ bulduğu ramazan programlarını merak etmelerini tavsiye ediyorum.
  • üç bölüm izledim dün gece, sabah iş olduğu için devam edemedim. eli sürekli sikinde olan tiplerin bu tarz başlıklarını gördüm ve mesai bitiminde kalan beş bölümü izlemek için çaba gösteriyorum. gayet kaliteli oyunculuklar var. azıcık şu kafalardan çıkın amk yobazları.
  • topluma dayatmaya çalıştığınız ahlak anlayışınıza sıçayım artık dedirten başlık.
  • sanki devlet kanalında yayınlanıyor. aylık ücret alan bir özel bir platformda yayınlanıyor. beğenmiyorsan, ahlaksız bulduysan izleme amk.
  • dizi bu dizi. o zaman aşk-ı memnu ne? yengeyle aşna fişne çok mu ahlaklıydı?? ahlak gerçek hayatta olur. dizilerde filmlerde her şey olur. parayla girilebilen bir platform hakkında hiç bir şekilde atıp tutamazsınız. böyle bir hakkınız yok.
  • netflix'in ibnelik propogandası vari dizi karakteri düsturuna ifritim ama siktir edin gençler, isteyen istediğini yapsın. yıllardır bülent ersoy'u ekranlarda görmüş biri olarak götümü siktirmeyi hiç düşünmedim, bu dizi de sen istemediğin müddetçe sana hiçbir şey yapmaz.
  • ilk bölümün yarısına dayanabildim. ben 2007'de lise okudum bizim hocalar eli sopalı hocalardı. 1998'de geçen bir hikayede hocaların hala dövmemiş olması inandıcı değil.
hesabın var mı? giriş yap