şükela:  tümü | bugün
  • lig tv'nin yeni reklam sloganı.*

iyi ki play-off iptal edildi, yoksa aşk bazıları için de yedi harfli olacaktı.
  • satanist kitleye yönelik reklam sloganı.
  • lig tv'ye ithafen "aşk bazıları için dört harflidir"* şeklinde bir versiyonunu beklediğim slogan.
  • lig tv'nin dün akşam başlayan ve 12 versiyonu olan kampanyası.
    önyargısız yorumum; ortaya çıkan iş çok güzel, özellikle baba-oğul filmini en azından bir kez izleyin.
    sabah sabah göz doldurmuştur.
  • trabzon versiyonu yerine samsunspor olması kesin polemik yaratacak, reklam güzel ama insanların duyguları üzerine manüpülasyon ancak lig tv ye yakışırdı.

bu arada reklamın fonunda müzik olarak şunu kullansaydınız.
    http://www.youtube.com/watch?v=grcosjxtape
  • erkekleri olduğundan duygusal göstermeye çalışmış, hatta durumu baya abartmış olan reklamdır. ama yine de samsunsporlu çocuğu görünce benim de beşiktaş damarım kabarmadı değil.
  • rio film'in geçtiğimiz sene çektiği deplase keyifler serisinden doğan reklam kampanyası. ajans medina turgul.
  • aralarında en iyisi tabi ki samsunspor taraftarına ait olan reklamlardır. ardından da bursaspor geliyor.
  • (bkz: aşkısı)
    (bkz: düz adam)
  • olimpiyat oyunlarını izleyerek sporun asıl renklerine, güzelliklerine ve çirkeflikten yoksunluğuna doyduğumuz şu günlerde (tamam, istisnalar var) futbolun aşk olduğunu söyleyerek beni ve eminim benim gibi çok çok kişiyi cezbedememiş reklam filmi, daha doğrusu reklam stratejisidir.

aşk bazıları için altı harfliymiş.

başka ülkede söylense inanırım. ingiltere de, ispanya de, almanya de, hatta senegal de, inanırım.

ama türkiye'de demeyin arkadaşlar bunu. bizim futbol maçlarımız ya hakeme itirazların, yerde debelenmelerin, çirkefliklerin kurbanı oluyor; veya yanlış kararlar sıçıp batırıyor, hak eden hak ettiğini alamıyor. tribünler adam gibi dolmuyor, dolsa da futbol zevkini yaşamak yerine partizanca davranışlarla futbolun centilmenliğine gölge düşüyor, ve hepsinden öteye, futbol memleketimizde milletin ağzına sus payı niteliğinde bir araç gibi kullanılıp, işin içine karışan mafyadan, şikeden, ottan boktan dolayı şampiyon olsan da olduğundan emin olamıyosun veya olduğunda rakibin senin olduğunu kabul etmiyor.

daha futbolu gereksiz yere yaşam sebebi haline getirmiş, işin içinde spor olduğunu unutup renklerin fanatiği olmuş, rakibinden nefret eden, çirkin sataşmalarda bulunmadan geceyi gündüz edemeyen ne idüğü belirsizlerden bahsetmedim bile.

bence artık bir dur demek lazım bu futbolu her şeyin üstüne görme alışkanlığına. diğer sporlara da bakmalı, yeni nesle farklılıklardan keyif almayı öğretmeli ve hazım kuvveti daha yüksek, kaybetmenin de ihtimaller arasında olduğu bilincinde bir millete dönüşmeli.