şükela:  tümü | bugün
  • katil ve maktül albümden bir yüksek sadakat şarkısı.

"dünya döner bir gün daha
    yeryüzünde aşk durdukça
    gece erken inse bile korkma
    o hep seninle kaldıkça

biliyorsun gitmem gerek
    yollar bitmez düşünerek
    ister sonuç de istersen sebep
    bu düğümü çözmem gerek

belki sana yazarım uğradığım bir şehirden
    renkli bir kart atarım mekke ya da kudüs'ten
    sonra bir gün çıkarım, sen 'artık dönmez' derken
    bir şarkı fısıldarım kulağına gün batarken

dünya döner tek bir yana
    doğsun diye gün bir daha
    ben de döndüm tekrar sana
    sönmek için yana yana"
  • yüksek sadakat elemanlarının iki albüm arası umreye gidişlerini anlatan şarkı.
  • 10 numara bir sarki olmustur kendileri, yeni vokal kenan vural harika yorumlamistir. ama sarki o kadar guzeldir ki, ulan bir de cemil demirbakan soyleseydi de dinleseydik dedirtir.. gerci eski sarkilari da kenan'dan duymak icin sabirsizlanmaktayim, ayri mevzu...
  • rulokata iyi eşlik eden yüksek sadakat şarkısı ` :swh`
  • bu $arki degil, hastaliktir, bagimliliktir.

kaza eseri playlist'e bu $arkiyi atarsaniz, kurtulamazsiniz, surekli tekrar eder durur, gunlerce bu $arkiyi dinlersiniz.*
  • kulakdan giren ender güzellikte bir ses dalgasıdır. geniş kitlelerce keşfedileceği güne yanarım. sadece 2 cümlesi yetiyor dinlemek için.

ister sonuç de istersen sebep, bu düğümü çözmem gerek
  • sarkida ilk nakarata geciste bir zippo acilir kapanir. emin degilim, kapanip aciliyor da olabilir.
    sarkinin ece erken'e ithaf edilmis olabilecegine dair duyumlar aliyorum. igrenc esprilerden midem bulaniyor.
    kisa vadede guzel, uzun vadede bayma taahhutlu bir sarkidir ozetle, anlattiklari bende kalsin.
  • çekimleri 2 günde tamamlanan, montajı da bu hafta içinde bitecek olan yüksek sadakat klibi. klipten kareler için:

http://www.yukseksadakat.com/galeri.asp
  • radyoda hep sonuna yetiştiğimde anlamıştım bu şarkıda birşeyler olduğuna. bir kere tam olarak dinledikten sonra ise bağımlısı olduğum yüksek sadakat şaheseri.
  • yeni yüksek sadakat'i sevmek için en geçerli sebep,harika şarkı.sözleriyle,müziğiyle verdiği huzur apayrı.yüksel sadakat'ın genel özelliği kesinlikle bu bana göre, ister vokal değişsin ister başka bişey ayrı bir havaları,şarkılarının ruhu var.bu ruh ask durdukcaya da yansımı$ ve ortaya harika bir şarkı daha çıkmış.