şükela:  tümü | bugün
1503 entry daha
  • bu kadar kişi, bu akşamı film izleyerek mi heba edecegiz diye bitecek bu dizi artık eminim.
    sonra sinema filmi çekilecek,

el hamra sinemasında beğenilerinize sunulur. yani tahminimce,
    orgi geliyor orgi.. auuuuuu
  • yaprak dökümü ile birleştirilip yoluna o şekilde devam etmesini bekliyorum. eminim ki daha dikkat çekici bir dizi haline gelecektir.
  • eveeet, asmalı konak turu, dicle sürmesi, sümbül hanım eşarbı, sıla tokası derkeeen bu güzide dizi sayesinde bir başka işletmeci daha köşeyi döndü. 100 dolara tur yapmışlar behlülle bihterin fingirdediği eve...
    hayır rehber falan varsa ne anlatıyor acaba? burda behlül'le bihter çok afedersiniz şeyyy
  • bu beşir denilen arkadaş, karanlıkta gözlem yapa yapa evrim geçirip gece görüş kabiliyeti kazanacağını düşünüyorum. bu kararlılıkla bu sezon olmasa bile önümümzdeki sezonun sonunda kesin kazanır.
  • behlül bu hafta da banyodan çıkıp birileriyle karşılaşacak mı diye merak ettiren.. (bkz: banyodan yeni çıkmış behlül/#17417611)

ayrıca senaristler beni takip ediyorlar emin oldum artık, bak geçen hafta demiştim, behlülün ilanı aşkını duyan ednan a, salak bihter nüçun "elif" değil de "nihal" dedi diye, bu hafta senarist de bu sorgulamayı yapmış anlaşılan. (bkz: aşk-ı memnu/#17364437)

bu diziyi izleyen insana döndüm resmen. ama sor bi nası izliyorum.. tıpkı ülkemdeki politik olayları izler gibi izliyorum efem; mana, mantık ya da fayda aramadan, bomboş ve tevekkül içinde.
  • oh ne ala memleket dizisi vallahi. böyle hayatı bana verseler ben de sıkıntıdan aile içinde gizli aşklar filan yaşarım sırf aksiyon olsun diye.

ayrıca yol almayan dizi. on bölüm izlemesem annem izlerken denk gelsem hala selçuk yöntem den bişeyler bişeyler gizleyen behlül ile bihter var dizide. arada da bi güzel yiyişiyorlar
  • behlül'ün mercedes anahtarıyla jaguar kullandığı dizidir.

edit: jaguarın xk serisi'ymiş behlülcüğün arabası.
  • babasına "tatlım" diye hitap eden 17 yaş bedeninde kokoş bir teyzeyi barındıran dizi. bir de firdevs'in makyajını kim yapıyorsa kendisini yarın masamda görmek istiyorum.
  • nihalle behlul konusurken nihal sirilsiklam islanmadiysa ben de adam degilim. eridi lan kizcagiz.
5105 entry daha