şükela:  tümü | bugün
6265 entry daha
  • nihal için tüm diyalaog şu şekilde gelişmiş bence.
    sen nihal'sin sahne sana her döndüğünde çok sahte şekilde ama bak çok aşırı sahte ıhıahahaıha de yeter.
    sadece ıhıahahııhı.
    nihal; ıhıahaıhıaha.
  • şu an izlediğim 50.bölüm 5.dakikasında salak nihal ve çapsiz behlül gece mutfakta karşılaştılar.
    şimdi bundan daha doğal ne olabilir diyebilirsiniz çünkü bence de gayet normal. sonuçta 20 sene aynı evde ve yan odalarda uyumuşlar büyümüşler falan.
    ama bu ufak detay sanırım senaristin ya da yönetmenin hatta ışıkçının bile gözünden kaçmış çünkü sanırsın nihal brad pitt'le karşılaştı mutfakta. bu beklenmedik bir durum, anlayabilirim. ama lan karşılaştığı behlül ya, benle mi karşılaştı ki heyecandan eli ayağı titredi, kalbini tuta tuta gitti ortamdan.
    bir diğer iğrenç detaysa nihal hemen ertesi sabah yemeden içmeden psikoloğa gitti. ben behlül'ü seviyorum artık eminim dedi bir de. delirmemek için zorlanıyorum ama olayı sürekli eleştirip küfür ettiğim için biraz rahatım şu an.
    neymiş o gece mutfakta karşılaştığı için behlül'e olan aşkından emin olmuş.
    hay allah"ım ya, ben mi gerizekalıyım bunu yazanlar mı anlayamadım.
    o yüzden sevgili arkadaşlar gece mutfakta buzdolabını açarken kiminle karşılaşacağınıza dikkat edin.
12 entry daha