şükela:  tümü | bugün
 • sen bihter ziyagilsin, aptallik etme.
 • firdevs ile çetin özder'in yeni yeni flört ettiği dönemler, telefonda konuşuyolar. o sırada çetin squash oynuyodu, firdevs ne yapıyosun dediğinde evdeyim dedi. aha dedim kadına ilk günden yalan söylüyo. sonra squash oynadığını da ekledi. bi süre idrak edememiştim; evde ama squash oynuyo, nasıl yani? ardından tüm hücrelerimde fakirliği hissettim.
 • (bkz: beşir)
  ulan beşir, işçisin sen işçi kal oğlum, o kız sana bakar mı? öksürmene bak sen...
 • bihter'in evde koltukta otururken kalkip 'dinlenmeye' gitmesi.
 • nihal ziyagil'in görünür evrene sığmayan salaklığı, aptallığı, gerizekalılığı, ezikliği, mızmızlığı ve ay devam edemicem titreme geldi. bu ezik dombili hastaneye düşünce çok sevinmiş, gebermediğine ise çok üzülmüştüm.

  nihal ziyagil sana buradan seslenmek istiyorum, muhtemelen 1 sene kadar "öhöhöhö böhlöll" diye ortalarda salya sümük gezip sonra moda tasarımı okumaya italya'ya gittin ve şimdi de nişantaşı'nda sikim gibi tasarımlar sattığın bir butiğin var. geçen yaz da behlül uranyum tankına düşse yine de erişemeyeceği çirkinlikte bir sucuk tüccarı veliahtıyla evlendin, kocanın özü tam bir barzo olduğu halde sosyetik ortamlara uyum sağlamak için fotoğraf çektirirken eliyle kalp şekli filan yapıyor, koca götüne bakmadan slim fit pantolonlar giyiyor. #nihalgelininkınası ve #nihalabdurrahmanwedding taglerini aratınca instagram'dan düğün fotolarına filan erişebiliyoruz, gelinliğin kendi tasarımın ve bok gibi. şu anda da hamilesin ve 48 kilo aldın, boyun eninle iyice eşit oldu. içten içe sen de biliyorsun ki hayatın leş gibi, ama yine de her gün #mutluluk #huzur #şükür diye fotoğraf paylaşıyorsun giydiği burberry trençkot üstünde emanet duran kocanla. "uff keşke artık seks yapmasak" filan diyorsun, doğumdan sonra kendini çocuklara yardım derneklerine adayıp seksten elini eteğini mümkün mertebe çekeceksin zaten. e tabi, behlül'den sonra sen de haklısın, bak sana hak verdiğim tek konu bu.
  neyse nihal, uzun bir selamlaşma oldu ama ben aslında diyecektim ki behlül seni hiç, 1(bir) gün, 1(bir) an bile sevmedi, ahahahahahaha. bunu duymak iyi geldi değil mi? baaay.

  nihal ziyagil dostlarım, şu dünyada en nefret ettiğim 3 şeyden biridir.
 • "kocamın yanındaki yerimi alıcam yarın, çok güzel olucam, yüzümde en sahici gülümsememle onların mutluluğunu alkışlicam

  anne nasıl dayanıcam? "
 • behlül'ün bihter'e, saçımı kestim çünkü "çok uzadı!" demesi bunlardan biridir.

  bir diğeri ise, finaldeki mezarlık sahnesinde behlül'ün "ben hep..." diye başladığı ve bitiremediği cümle. sen hep ney lan, sen hep ney!
 • behlül'ün bihter'i koruda/serada/müzik odasında götürürken ednan'ın hep tahta oyması.
 • +tabi siz anneleri tarafından size emanet edilen çocuklara her bakımdan yetersiz gördüğünüz bir kadının annelik etmesine şiddetle karşısınız ama en azından okul durumlarıyla ilgili bilgileri paylaşırsanız sevinirim.
hesabın var mı? giriş yap