şükela:  tümü | bugün
 • cekirgenin gozunun dibine dibine koydugu bir albumdur
 • bir hande yener albümü.
 • hande yener in gelecekte kulaklarından sanat akacağının işareti olan albüm.
  nitekim aktı da.` : akmaz olaydı`
 • hande yener'in pop adına güzel işler yaptığı 2004 tarihli güzel bir albümü. dinlemekte yarar var.
 • birkaç zamandır hande yener diskografisinde değişimin sinyallerinin verildiği zamanları daha net görebilmek/duyabilmek için apayrı'dan bir adım daha geriye giderek dinlediğim albümdür.
  hande yener'in amatörlükle ustalık, değişmekle aynı kalmak arasındaki o ince çizgide seslendirdiği, çok iyi düzenlemelere sahip, buğulu ve duygu yüklü ve de başarılı bir vokalle seslendirilmiş şarkıların yer aldığı albümdür. duygu tam ve direkt olarak dinleyene geçmektedir.
  elbette vasat şarkılar da vardır, ancak tam manasıyla çizgisini koruyan bir geçiş albümüdür. hande yener canının sıkıldığının, yeni şeyler yapmak istediğinin, kısacası değişimin sinyallerini vermektedir.

  insanların**** kariyerlerinin en parlak albümlerinde*** adını gördüğümüz mete özgencil'in bu albümde de imzası vardır. tesadüf olmasa gerek..

  albümde armağan ve romada çekilen süper klibi, klipte giydiği sarı eteği*, alper narman fettah can çalışması yanındaki var ya, sözü-müziği-klibi mete özgencil imzalı olan hoşgeldiniz, albüm çıkış şarkısı olarak radyolara verilen (sonra mutfakta şahane kliplendirilen) kırmızı ve albüm çıkış şarkısı olarak klibi çekilen acele etme, truth hurts'ı anımsatsa da bu yüzden albümün oldukça dikkat çekenleri.

  son olarak arabesk unsurların da yer aldığı ancak dediğim gibi tam zamanında tam çizgide üretilmiş, bolca kliplendirilerek ödüllendirilmiş -hakkı yenmemiş son- albümdür.

  dipnot: demeden edemeyeceğim, aşk kadın ruhundan anlamıyor şarkısında fena halde sen de mutlu olma emi* tadı almaktayım. düzenlemeden olsa gerek..
 • hande yener'i pek dinleyen biri değilim ama bu albümündeki hemen hemen tüm şarkıları çok severim. üst düzey bir albümdür. bana göre bu ülkede yapılmış en iyi albümler arasındadır.
 • çok pop bir albüm olup bir "apayrı" albümü kalitesinde değildir.
 • akşam akşam denk gelip beni hüzünlere gark eden bir güzel hande yener şarkısı. sözleri de şöyle:

  daha giderken biliyorum yerime başkası gelir
  eğer yolda karşılasırsak sevgilim yüzünü çevir
  ağır ağır aşk çok ağır yüreğim ya sus ya da bağır
  aşkı sen büyüttün içimde yalan da olsa çağır
  yarı yolda kaldım

  son öpüşün yine canımı yakıyor
  aşk kadın ruhundan hiç anlamıyor
  al gidişin yine canımı yakıyor
  aşk kadın ruhundan hiç anlamıyor