şükela:  tümü | bugün
  • yakinda star tv' de baslayacak olan kemal dogulu' nun sunacagi evlilik programiymis.
    birbirlerini tanimayan ciftler karsilikli etkilemeye calisacaklarmis falanmista filanmis.

o degilde, yurdum kezbanlarinin bir ara nedense cok populer olan ask.fmi "aşk efem" diye telaffuz ettiklerini duydugumda kulaklarimin yandigi gunu animsadim.

azdi boyle programlar, iyi yapiyorsunuz.
  • yine aptal insanlarımızı uyuşturma amaçlı bir program olacaktır. peh!
  • çekirdegimi aldım. buralar karışacak.
  • kemal doğulu'nun göbeğinden programa bakamadım. ama genelev mantığı var gibi. kızlar yukarda bekliyo adam kimin için geldiğini söylüyo kızlar da seçiyor falan.

leş gibi program özetle.
  • boş ders günüm sebebiyle evde boş boş otururken keşfettiğim yeni izdivaç sıçmığı. kısmetse olur'un daha leş versionu gibi duruyor şimdiilik. adamlar kasıp "hayırdır semih"in dublörünü bulup koymuşlat. aynı tip, aynı varoş ağızlar. yalnız actig konusunda sıkıntı var. kavgaların fake olduğu çok belli oluyor. kızlara çemkiren jüri üyeliğinden genelev mamalığına düşen kemal doğulu ise artık depresyon ilaçlarımdan mıdır bilmiyorum şişmiş. saçı ise sanırım peruk. ayrıca damat adaylarıyla flörtöz konuşma tarzı gözlerden kaçmıyor.*
    özetle benim gibi avamlık akan program severlere bile fazla avam kaçan komedi programı.
  • gece yatmadan önce televizyon izlerken kanallar arasında dolaşırken denk geldiğim mide bulandırıcı program. benim yaptığım hatayı yapmayın, yani denk gelirseniz 2 dakikadan fazla izlemeyin. kalıcı etkiler yaratabilir.
  • bir kahvaltı hazırlayıp, "ay ben evde kalmam tabii ki beni alacak" diyen kızları bulunduran yarışma programı.
    akabinde bir de şunu demiştir; "ama bakalım ben evlenecek miyim ?" * *
  • youtube'da arattığınızda katılanların daha önceye ait periscope performanslarını izleyebildiğiniz garip program.
    böyle müjde ar filmi havası var programın. hey sen yakışıklı gel gibi sahneler olsa şaşırtmayacak program.
  • denk geldikçe izliyorum ben bu programları. her ne kadar katılımcıların kelime hazinesi 15 20 civarında olsa da insan doğasını net bir şekilde görüyorsun.

içerdeki kişilerin konuşarak anlaşamamasını sürekli dedikodu kovalamalarına bağlıyorum. konuşmak için bir araya gelen çiftlerde ise konu sıkıntısı olduğu bariz en fazla 20 dakika... sonrası sen bana niye baktın, sen kime geldin, o bunu göndercek bu bunu aslında ötekini kıskandırmak için aldı vs...

insanın sosyal bir varlık olduğu ve dedikodunun belli bir topluluğu bir arada tuttuğu bilimsel bir gerçek. yani hepimiz için bir ihtiyaç aslında. ancak içeriyi şöyle özetleyelim izlemeyen bilim adamları için: düşünceleriyle sözleriyle yaptıklarıyla tamamen çelişkiler yumağı olmuş bir yığın insan. fiziksel yatırımları zihinsel yatırımın üstünde.

kemal doğulu yu ilk kez izledim ama iyi yönetiyor. durumdan pek memnun olmasa da çıkan kavgaların reyting getirdiğinin farkında.

orada yaşananların kurgu olması ise benim en büyük temennim değilse program bittiğinde hepsi psikoloğa gitmeli.

çok mantıklı konuşuyormuş tavrı altında boş konuşma anabilim dalında master programı var da biz mi bilmiyoruz! yoksa bu kadarı çalışmadan olmaz gibi geliyor bana.
  • tutmamış ve bitirilmiş program.
    gerçekten aklım almıyor...o kadar da iyi yansıtıyordu ki bizi.