şükela:  tümü | bugün
  • acikcasi asagidaki cok anlatmak isteyip uygun baslik bulamadigim hikayemi bu baslik altinda anlatmak istedim. eger uygun bir baslik varsa lutfen tasiyiniz efendim.

bilmiyorum yeri burası mı ama ben burayı uygun gördüm zira bu saatte neresi uygun diye uğraşmak istemiyorum. nereden dürttüyse şeytan, emre aydın açtım ve yine canlandı tüm hatıralar.

universiteden yeni mezun olmustum. cok iyi bi universiteden çok çakma bi universiteye doktora yapmaya gitmiştim. tabi hal böyle olunca da gözler benim üzerimdeydi devamlı. e o zamanlar yakışıklıydım da, ama hiç ilişki yaşayacak durumda değildim. çok sarsıcı ve saçma bir ilişkiden yeni çıkmıştım onu da sonra anlatırım. neyse ben başladım doktoraya. tez hocam beni erken çağırdı yazın başında. geldim tabi seve seve. çevrede çok kimse yok sadece doktora ve yuksek lisans öğrencileri. okul dağın başında olduğundan orada bir yurt ayarladım. herkes de orada kalıyormuş meğer. kız tarafı ve erkek tarafı var. aynı universiteden gelen bir grup insanların içerisine karıştım ben de çok farkında olmadan. akşamları dışarı çıkmalar içmeler falan klasik. çok saçma bir bar vardı sürekli takılır yemek yer içerdik. ve allah kahretmesin bu emre aydın'ın ilk çıktığı dönemlerdi ve ilk kaseti sürekli dönüyordu. biz gide gele oraya baya bi sıkı fıkı olduk grup ile. kağıt falan oynuyorduk sürekli geyik şamata. aradan baya zaman geçti bu şekilde ama meğer oradan bir kız beni gözüne kestirmiş. planlar kurulmuş ben de buna alet edilmişim. ama tatlı planlar kötülük yok. içten içe ben de acaba diyordum açıkçası ama çok da aklımda yoktu. bir gün yine bu bardayız biz bu kızla yakınlaştık epey. çok bişey olmadı ama normal de değildik yani. sonra yurda döndük aynı grupla biz gruptan ayrıldık. bi banka oturduk ama nasıl soğuk anlatamam. titriyoruz. birden yıldız muhabetti açıldı. gökyüzünde hangi takım yıldızı vs derken ben buna sarıldım öptüm ve başladık. sabaha kadar o soğukta orada oturduk ama hayatımın en eğlenceli bi kaç gecesi arasındadır sanırım. sevgili olduktan sonra bu bara gitmeye devam ettik sürekli tabi emre aydın da başrolde. neyse biz doktora bitene kadar çıktık. güzel zaman geçiriyorduk ama ben bi ara sevmediğimi falan düşünmeye başladım. ayrılmaya çalıştım olmadı vs. neyse sonra ben doktora bitince çalışmak için başka bir şehire gittim. dedim ki orada kesin ayrılırım. bi ara ayrıldık ama sonra karşılaşınca yine başladık dayanamadık. bu arada bu emre denilen adamin yeni albumu cikti, tabi yine birbirinden zulum sarkilari ile.. ve bu birleşmede bana bu albumden son defa şarkısını dinletti. aman allah'im hala dinleyemem bu sarkiyi.. neyse meger bunu dinliyormuş ayrıldığımızda. biz bir süre böyle uzaktan devam ettik ta ki o kötü haberi alana kadar. bir buluşmamızda tak diye ben amerika'ya gidiyorum dedi. o an açıkçası çok kötü olmadım. iyi dedim sevindim senin adına. gitti. uzaktan devam ettirmeye çalıştık. ama sonra beni aldattığını öğrendim. sonra hayatımın en kötü 2-3 ayını yaşadım. gece gündüz bunu düşünüyorum ağlıyorum şiir yazıyorum yalvarıyorum ben ettim sen etme diyorum ama.. olmadı döndüremedim tekrar kendime. sonra hayatımda çok yanlış kararlar aldım sırf bu yüzden. onları da sonra anlatırım..

sonra dedim ki hoşçakal olacaklar sensiz olsun.
    şimdi de belki bir gün özlersin diyorum..
  • aşık olunan, ya da olunduğu düşünülen kişiyi hayatın merkezine alıp onun üstüne bina etmek tüm yaşamını.
    sonra temel çökünce bir bakmışsın ki koca bina da yıkılmış.
  • onun sevgisinden onun sözlerinden size aşık olduğunu düşünmek en büyük hatadır. siz aşık olursunuz ama belki o olmaz. sizin kadar yüklü bir duygu yaşamıyordur. seviyordur ama ona göre bir öncekiler gibisinizdir. tabi sizin için bir öncekiler hep ayrı bir yerde olabilir ya da bir önceki olmamıştır ki bu yüzden bu hatayı yapma olasılığınız daha yüksektir.

bu hatanın dönüşü yok mudur elbette vardır. ayrılırsınız..
    siz ayrılamazsınız o ayrılır ve siz de buna inanmakta bir hayli güçlük çekersiniz. sağlığınızdan olabilir psikolojiniz bozulabilir ruhsal durumunuz çöküntüye girebilir. aşık olsanız bile karşınızdakine bunu çok belli etmeyin. onu sevgiyle doyuracaksanız bile bir anda sımsıkı sarılıp bunaltmak yerine evlilik sonrası da dahil olmak üzere yavaş yavaş sarılın.. hep bir fazlasıyla daha çok sevdiğinizi belli ederek. kadınlar hem eskisi kadar sevmiyorsun sorusunu size yöneltmezler hem de onunla geçirilen her vaktin kıymetini daha çok bilmiş olursunuz.