şükela:  tümü | bugün
 • show tv ekranlarında başlayacak olan, hande erçel ve burak denizin başrollerini paylaştığı yeni yaz dizisi.
  yayınlanan ilk fragmandan başrollerin kimyası uymuş gibi gözüküyor, yazın izlenir orası kesin ama bakalım kışı görecek kadar nefesi yetecek mi. şimdiden ekibe başarılar dileyelim efem, izleyip göreceğiz.
 • show tv'de başlayan yeni dizi.
  beş dakika kadar izlediğim sürede *kağıtların yere saçılması, isimlerin karışması, başrollerin tartışma esnasında asansörde kalması klişelerinin hepsi yaşandı* kesin tutar.
 • dizi hakkında henüz fikrim yok ama aşk laftan bal gibi de anlar. ama neresinden olduğu tartışmalı bir konu.
 • hayatımda gördüğüm en korkunç elbiseyle moda çekimi çekimi yapılan dizidir, o kırmızı tuvaletin dekoltesindeki ten rengi kumaş neydi allaseniz,nur yerlitaş yapmaz onu!!
  edit;küstah ve hadsiz bir hanım kızımızın,kendini geliştirmiş yakışıklı ve çalışkan bir babayiğidimizi daha heba edeceği yaz dizisidir.moda bu ablaların herhalde, sarsak saygısız ama saf ve masum olunca koca koca patronlar bir iki üç hata yapsanız da sineye çekiyorlarmış demek,ne güzel istanbul bee!12-18 yaş arası taze dimağlar da gerçek dünyayı böyle sanmaya başlıyorlar ya işte o kötü!!
 • benim için dizi mizi değildir. güzel sözdür. ve lakin diziler canımı sıktığı için sözün değerini düşürmektedir.

  yakında "dam üstünde un eler" adlı bir dizi yapılmazsa çok gücenmekle kalmayıp başka şeyler yapacağım.
 • (bkz: kiralık aşk return of the king) ama ben beğendim hele hayat rolündeki kızın oyunculuğu defneye 10 basar. sonuç olarak kesin tutar bu dizi.
 • yeni bir yaz dizisi. güneş'in kızları dizisinde selin rolünü oynayan hande erçel başrolde.

  ortalamanın altındaki insan zekasına sahip kitleye hitap etmektedir.
 • diger yaz dizilerinde oldugu gibi basroldeki zengin yakışıklı erkeklerin hunharca basketbol oynadigi dizidir.
 • her şeyi geçtim de tuval tual ya da her neyse o ablanın tatlılığı nedir o aksan ne minnoştur
 • ilk bölümüyle tam bir hüsran yaratan, ikinci bölümüyleyse geleceğe dair ışık vermeyi başaran; kanalı sebebiyle oldukça şanssız yeni romantik komedi.

  kanalı yüzünden neden şanssız olduğunu belirtmeme gerek yok sanırım. show tv'de ekrana geldiğini söylemem yeterli bence. ilişki durumu karışık'ın yakaladığı şansı yakalarsa şahane olacak. zira ikinci bölümü gerçekten iyi bir noktaya ilerleyeceğine dair umut verdi. hande erçel ve burak deniz ilk başta yadırgadığım, ancak sonradan çokça yakıştırdığım bir çift oldu. kadir inanır'ın gençliğine benzeyen hali, edasıyla deniz'in iyi bir performans çıkardığını söyleyebilirim. hande erçel'in de hayat'ı iyi giydiğini düşünüyorum. yalnız karakterin annesi gerçekten ama gerçekten tam bir fecaat!.. bol şans ve reytingler dileği eşliğinde, diziye ilk bakış minvalindeki yazımı okumak istersen, beklerim efenim.