• diger yaz dizilerinde oldugu gibi basroldeki zengin yakışıklı erkeklerin hunharca basketbol oynadigi dizidir.
  • her şeyi geçtim de tuval tual ya da her neyse o ablanın tatlılığı nedir o aksan ne minnoştur
  • kıytırık bir yönetici asistanının -galiba yönetici asistanının asistanıymış oha diyorum- patronuyla kırıştırma hikayesi. styling ekibi ne içiyorsa aynısından istiyorum, sözde kurumsal bir yerde çalışan yönetici asistanına crop top-şort giydirmişler sanki rihanna konserine gidiyor haspam.
  • hayatımda gördüğüm en korkunç elbiseyle moda çekimi çekimi yapılan dizidir, o kırmızı tuvaletin dekoltesindeki ten rengi kumaş neydi allaseniz,nur yerlitaş yapmaz onu!!
    edit;küstah ve hadsiz bir hanım kızımızın,kendini geliştirmiş yakışıklı ve çalışkan bir babayiğidimizi daha heba edeceği yaz dizisidir.moda bu ablaların herhalde, sarsak saygısız ama saf ve masum olunca koca koca patronlar bir iki üç hata yapsanız da sineye çekiyorlarmış demek,ne güzel istanbul bee!12-18 yaş arası taze dimağlar da gerçek dünyayı böyle sanmaya başlıyorlar ya işte o kötü!!
  • bu dizinin yönetmeni nasıl yönetmen olmuş anlamak imkansız.

- halat çekme oyunu oynuyorlar, tiplerin üstünde takım elbise (en azından ceket) var.

- başrol rakibine yumruk atıyor, oğlan jilet gibi yerden kalkıyor, ne bi kan ne bi yüzünü tutmak falan, konuşuyo hala.

- başrol ağacın arkasına saklanıp laf dinliyor falan çizgi film mi lan bu?

- başrolün sevgilisi, tipin saklanarak konuşmalarını dinliyor fakat o sırada başrol tip de onu görmüş güya duyurmak için konuşuyor. fakat ne yazık ki arkası dönük. nasıl düşünüyor acaba? o başrol. götünde gözü vardır falan diye mi?

- ormanda koşu yapan bi kadının önünü kesiyor başka bi kadın sonra biri koşuyor, öbürü yürüyor konuşuyolar amk hadi onu geçtim ormandaki insanı nasıl buldun önüne çıktın arkadaş.

saymakla bitmez. kendi yönettiği bir dizi konusunda bu kadar düşünmeyen şimdiye kadar bir yönetmen görmüştüm o da cep telefonuyla çocuğunun mezuniyet törenini çekip yönetmeni benim diye izleten amcamdı.
  • baş roldeki kızı dedesine olan tavrına bakarak saygısız, kocasına olan tavrına bakarak kezban, genel tavırlarına bakarak varoş diye adlandırabiliriz.
  • dizide giresunlu dedenin ve şöförünün laz şivesi ile türkçe konuştuğu dizidir. "uy", "hacan", "napaysun"falan..

oysa giresun'da böyle konuşulmaz!
  • yeni bir yaz dizisi. güneş'in kızları dizisinde selin rolünü oynayan hande erçel başrolde.

ortalamanın altındaki insan zekasına sahip kitleye hitap etmektedir.
  • her denk geldiğim sahnesinde isolde'nin efsane yaz dizileri entrysini (bkz: #61323728) aklıma getiren dizi. resmen buradan bakarak yapmışlar ya. esmer, sportmen, işkolik patronumuz vasıfsız, güzel, şapşal kızımızla ağız ağza geldikçe ben entryi hatırlayıp sırıtıyorum. bu kadar mı fabrika çıktısı olur az biraz orijinallik ya.
hesabın var mı? giriş yap