şükela:  tümü | bugün
 • özet geç piç’cilere amme hizmeti:
  kızdan mektup iste, yazmayınca ayrıl.
 • tutarlı ve denenmiş bir tekniktir gençler, bu fikri yabana atmayın.

  ben ikna oldum, özgüvenimi test etmek için kendime aşk mektubu yazarak başlayacağım.

  6 ay kadar önce boşandığım hatun ile 13 yıl evli kaldım. evlenmeden önce ne mektuplar yazardım ki sayfa sayfa, katlandığında zarfa sığmazdı.

  karşılığında bir kaç sayfa ya gelirdi ya da gelmezdi. o da havadan sudan. sınavları nasıl geçti, yurt ortamı nasıl gidiyor vs.

  sonuç? bok edilmiş en az 13 yıl.

  halbuki gençliğimde bu tekniği biri bana deseydi, bu gün olduğu gibi 'vay ben duymadım, vay ben bilmedim' diye kel kafamı dövmez idim.

  gençler deneyin bunu. gelen mektuplarda takıldığınız yer olursa yeşillendirin.
 • uygulayanların bu yaşa kadar hayatta kalmaları tamamen mucize olacak yöntemler bütünü. ıstedigi sorudan başlayabiliyor mu bari? sonrasındaki mülakata da bir torpil bulması lazım tabii. *
 • kadınıyla erkeğiyle milletçe yalan söyleriz niye bu kadar kastın ki abi. biz çocuklukta çıkarcılığı, yalanı, bencilliği yaşamın temel kuralı olarak öğreniyoruz. çocuk büyüten ebeveyn bile yaşlanınca bize bakar diye büyütüyor sen elin kızından aşk bekliyon.
 • 25 yaşında böyle bir tespitte bulunup halen kızlar diye bahseden ve yetişkin olduğunu düşünen ergen tavsiyesidir.

  şiir yazdırın o daha garantili olur. akrostiş şartını da olmazsa olmaz yapın.
 • gülümseten başlık,tespit,entryler ve sözlüğü bazen sevmem.
 • sevgilim, canım aşkım, hayata bağlanma sebebim frege seni ilk gördüğüm an içimde uyandırdığın hislerin anlamını çözmeye çalışırken kendimi içinde bulduğum bu durmak bilmeksizin akan şelale kıvamına nasıl geldiğimi inan bilmiyorum. seninle beraber sıradan bir parkın sıradan kırık dökük bankında oturmanın, soğukta bulunabilecek herhangi bir sallama çayın tadı bile bir başka biliyor musun ?
  bana bu zamana kadar bu hisleri yaşatmış belki ilk insan değilsin ama son insan olacağın hissini içimde yaşadığımda mutluluğumu sana geçirebilmeyi o kadar arzu ediyorum ki.

  bu hislerin sonunda varsın seninle bir evliliğimiz olmasın, varsın her şeyi tüketip kendi yolumuza bakalım değişmeyecek tek bir şey var; o da şu anda sana karşı hissettiğimiz içimde uçuşan kelebekleri yerine oturtamama hissi. televizyona baktığımı sanarken aslında içinde senle kendimi yan yana görüyor ve anlamsız saçma bir mutluluğa kapılıyorum. yatmak için yatağa uzandığımda uyumak istemiyorum, ki seni 24 saat düşünerek kendimi iyi hissedeyim. sabahları yataktan kalkma sebebim olduğunu biliyor musun ? bu denli saçma karanlık sabahların 1 saat daha erken doğmuşçasına güneşlenmesinin yegane sebebi sensin frege hayatımda beyaz atlı bir prensi hayal dahi edemeyecek kadar umutsuz karanlık ve korku dolu anların içerisinden senin hayatıma süzülüşün bir mucize değilde ne olabilir ?

  sana olan hislerimi anlatabileceğim ne şiir, ne şarkı, ne bir roman bulamıyorum. o kadar uzaklardan beklediğim belki hiç gelmeyeceğini düşündüğüm hayat ışığımın gelişi için tanrıya defalarca şükrediyorum. sen hayatımda sadece var ol, ne olursan ol, eksiklerinle, hatalarınla, doğrularınla, yanlışlarınla ne olursan ol canım aşkım benim.
  bu satırları sana sayfalarca devam ettirebilrim ama kalk bir siktirip çay koy frege

  olum sen kaç yaşındasın ? kadınları öyle kolay test edip onaylayacağını düşündüğüne göre 25 civarı. kadın lan bu, götünde don bırakmaz, çeker alır aklın almaz. kendi kendini sikebilen bir canlıya dönüşürsün aaa der şaşar kalırsın. aşkı buldun mu iç kaynak elbet kuruyacak ve o gün geldiğinde o kadın üzerinden geçip gittiğinde kendi hatalarına bak, bir sonra yaşayacağın aşkta aynı hataları yapma diyeceğim ama her kadının ortak özellikleri kadar özel özellikleride vardır. kadın bir okyanus, kadın bir denizdir. yüzmeyi biliyor olman sana şunu unutturmasın. en çok kendine güvenen ve iyi yüzenler denizde boğulur. yüzme bilmeyenler açılmazlar çünkü.

  haydi kal sağlıcakla. mektuba cevap verirsen sana yazmaya devam ederim. muck
 • (bkz: bakkal himmet amcaya yazılan aşk mektubu)

  mektubun sonunda bakkala aşık olduğumuz çıkmaz inşallah.
 • "öyle şey mi olur olm el mahkum sikileceğiz"ciler de gelmiş. adam olmazsınız.