şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 12 şubat 2010'da vizyona girecektir.
 • (bkz: ketche)
 • özge kalyoncu tarafından yazılan bestelenen ve dile getirilen güzel şarkı.

  dün gece herşeyi koyverdim gitti.
  biliyorum tutkular için daha erkendi.
  seninle birlikte, herşey güzeldi
  şimdide bekliyorum hadi ara beni...

  aşk tadın damağımda, yanarım yanarım bu sabah.
  aşk beni bir arasan, yanarım yanarım bu sabah.

  hayalimde; ben seninle, bir beyaz yolda.
  ellerinle, gözlerinle olsan yanımda.

  aşk tadın damağımda, yanarım yanarım bu sabah.
  aşk beni bir arasan, yanarım yanarım bu sabah.
 • romantik komedi türünde, hiç sıkılmadan izlenebilecek başarılı bir film. filmin müzikleri de oldukça güzel. başrollerde oynayan ilk kez gördüğüm sedef avcı gayet başarılı ve doğaldı. sinem kobal de rolünün hakkını vermiş, aslında pek beğenmediğim bir oyuncu ama nedense bu filmde çok sempatik görünüyor. erkek oyunculardan, özellikle gürgen öz dikkat çekiyor, çokça güldürüyor. hani öyle izlemek için çaba sarfedilesi olmasa da hoş bir 90 dakika geçirmek için ideal bir film.
 • özge kalyoncu'nun çok hoş bir şarkısı. başka şarkılarına baktım, bunun gibi değil.

  bu başka olmuş...

  http://youtu.be/vfdkopy_giy

  aşk tadın damağımda, yanarım yanarım bu sabah.
  aşk beni bir arasan, yanarım yanarım bu sabah.
 • sevgili fatma turgut'un tatlı şarkısı.

  "sımsıkı sarıldığımızda dünyayı durduruyorum. içimde bişeyler oluyor, aşk tadında."
 • solo kariyerine daha sağlam şarkılarla devam etmesi gereken fatma turgut'un yeni şarkısı.

  dağılan grup model'deki can temiz'in söz yazarlığı ve fatma'nın yorumu yıllarca uyum içinde sürmüştü. dağılma olayından sonra fatma birkaç şarkıya klip çekti sanırım. albüm falan hak getire zaten. ama tekliler de pek sağlam olmayınca olmuyor.. bence silkelenmesi ve güzel işler yapmaya devam etmesi gerek. yorumu çok farklı, çok tatlı çünkü.
 • klibindeki çocuğu aynen öyle peşimde koşturup eve getirip soyup yatağa bağlamak istediğim ve suratına oturmak istediğim şarkı.
 • fatma turgut'un hem söz hem müzik kısmında olduğu pek görülmemişken demir demirkan ortaklığında kendi şarkısını söylemesi biraz daha fazla krediyi hak ediyor bence. ayrıca şarkı da gayet güzel olmuş, fatma'nın bugüne kadar oluşturduğu vokal profiline uygun, model taklidi olmayan, dinledikçe saran bir şarkı.
 • geçenlerde radyoda denk gelince, açtım tekrar dinledim. bana üç saate yakın albüm taraması yaptırdı. diyorum bir şarkı vardı ben geçen sene dinlemiştim, böyle müziği mi aynı, hissi mi aynı, bir eşleşim var. şarkı, sertab erener'in son albümündeki karbeyaz şarkısı. dedim bu şarkılar aynı kimsenin mi yoksam, hayır seline karşı 4 - 0 gerideyim son dönemlerde, prim yapmam lazım. baktım söz müzik can temiz yazıyor. kim kardeşim bu can temiz, allah can temizliği versin diye de bir baktım model çıktı. aha bu şarkı da demir demirkanınmış. benzeme de ne benzemeymiş. neyse. birinde aaa birinde ooo dediği için benzettiysem bu şarkıları kazmayı alıp toprak eşmeye başlayabilirim. sonra biraz düşündüm, çapraz bir aidiyet var. aidiyet. iyi kelime. bu şarkı sertab erener'in albümde 3. klibini çekeceği şarkı. (sertab erenere sertab diyen bir kitle daha imha edilmedi değil mi, düşmedik o kadar boşa gitmesin.) gibi. benim bunu seline anlatmadığım iyi oldu, ağzında diş kalmadı diye sakız ederdi ağzına. götelek selin.

  şimdi de kumsalda girdi aklıma. depdeğişik bir kafa yemenin eşiğindeyim, aooooaaooaoaooooaoaooao