şükela:  tümü | bugün
  • 12 şubat 2010'da vizyona girecektir.
  • (bkz: ketche)
  • özge kalyoncu tarafından yazılan bestelenen ve dile getirilen güzel şarkı.

dün gece herşeyi koyverdim gitti.
    biliyorum tutkular için daha erkendi.
    seninle birlikte, herşey güzeldi
    şimdide bekliyorum hadi ara beni...

aşk tadın damağımda, yanarım yanarım bu sabah.
    aşk beni bir arasan, yanarım yanarım bu sabah.

hayalimde; ben seninle, bir beyaz yolda.
    ellerinle, gözlerinle olsan yanımda.

• romantik komedi türünde, hiç sıkılmadan izlenebilecek başarılı bir film. filmin müzikleri de oldukça güzel. başrollerde oynayan ilk kez gördüğüm sedef avcı gayet başarılı ve doğaldı. sinem kobal de rolünün hakkını vermiş, aslında pek beğenmediğim bir oyuncu ama nedense bu filmde çok sempatik görünüyor. erkek oyunculardan, özellikle gürgen öz dikkat çekiyor, çokça güldürüyor. hani öyle izlemek için çaba sarfedilesi olmasa da hoş bir 90 dakika geçirmek için ideal bir film.
  • özge kalyoncu'nun çok hoş bir şarkısı. başka şarkılarına baktım, bunun gibi değil.

bu başka olmuş...

http://youtu.be/vfdkopy_giy

• sevgili fatma turgut'un tatlı şarkısı.

"sımsıkı sarıldığımızda dünyayı durduruyorum. içimde bişeyler oluyor, aşk tadında."
  • ismiyle "bir cornetto şarkısı daha mı?" diye düşündüren şarkı.
  • solo kariyerine daha sağlam şarkılarla devam etmesi gereken fatma turgut'un yeni şarkısı.

dağılan grup model'deki can temiz'in söz yazarlığı ve fatma'nın yorumu yıllarca uyum içinde sürmüştü. dağılma olayından sonra fatma birkaç şarkıya klip çekti sanırım. albüm falan hak getire zaten. ama tekliler de pek sağlam olmayınca olmuyor.. bence silkelenmesi ve güzel işler yapmaya devam etmesi gerek. yorumu çok farklı, çok tatlı çünkü.
  • klibindeki çocuğu aynen öyle peşimde koşturup eve getirip soyup yatağa bağlamak istediğim ve suratına oturmak istediğim şarkı.
  • fatma turgut'un hem söz hem müzik kısmında olduğu pek görülmemişken demir demirkan ortaklığında kendi şarkısını söylemesi biraz daha fazla krediyi hak ediyor bence. ayrıca şarkı da gayet güzel olmuş, fatma'nın bugüne kadar oluşturduğu vokal profiline uygun, model taklidi olmayan, dinledikçe saran bir şarkı.