şükela:  tümü | bugün soru sor
  • pek yakında yayınlanacak olan 2019 model hande yener şarkısı.
    söz-müzik= ilyas yalçıntaş

not: albümdeki şarkılara klip çek hande. senden hayranların olarak aylardır şükür şarkısının klibini bekliyoruz ama nerede tabi ki yok (söz verdiğin halde) . şarkıları heba etmede bir sen iki gülşen zaten. o şarkıya klip çekmedin ya umarım bu yeni şarkın elinde patlar. bir hayranın olarak bunu çok istiyorum. bir insan şu şarkıya neden klip çekmez ya neden.

edit: ayrıca ilyas iyi ama şarkıları birbirine çok benziyor. yeni nesil erkek slow yazarlardan şarkı alacaksan bence tercihin buray olmalı ilyas yalçıntaş değil.
  • hande yener’in yakın zamanda çıkaracağı şarkı. sözleri ilyas yalçıntaş’a ait.
  • hande yener 'in yeni single'ı. önümüzdeki aylarda yayımlayacağı yeni albümünde de yer alacakmış.

elektro altyapılı şarkı, dikkat çeken düzenlemesinin yanı sıra vurucu sözlere sahip. bunu söyleyeceğimi hiç düşünmezdim, ama bana nasıl delirdim albümünü hatırlattı. sözünü ettiğim albüm, bana göre yener'in en iyi işi olmakla birlikte tüm zamanların en iyi türkçe sözlü albümlerinden biridir.

görünen o ki beni sev ile girdiği yolda devam etme kararı almış. yener'in şarkılarında altyapı hep bir standardın üzerinde olurdu, ancak şarkı sözleri zayıf kalırdı. artık kaliteli söz yazarlarıyla çalışmaya başlaması yerinde bir karar olmuş. önceki single'ın sözleri yıldız tilbe 'ye aitti, bu şarkının sözleri ilyas yalçıntaş 'ın ellerinden çıkma.

şarkının tek kötü yanı bir anda etkisi altına alamaması. dinleyicinin biraz şans vermesi gerekiyor. çıkacak olan albümün bu çizgide gitmesini diliyorum.
  • bugün klibi yayınlanmış şarkıdır. hande elektro dönemlerine selam çakmış bu parça ile lakin apayrı ve nasıl delirdim albümlerinde emin olun bu şarkıdan daha iyi slowlar vardır. lakin hande hanım klip çekmeyerek çoğunu heba etmiştir. yazdıklarımdan şarkıyı beğenmedin anlaşılmasın lakin beğendim ama nakarat kısmı eksik kalmış gibi ayrıca bu kadar elektro yapmasına karşıyım ben hande'nin. madem yaptın nakaratı çok iyi olacak. neyse ben hande'den seviyorsun, şükür, acı veriyor veya geçen yaz çıkardığı beni sev gibi slowlar bekliyorum. bu kadarına gerek yok hande insanlar dinlemiyor ne yazık ki. albümlerinde şarkılara asla klip çekmiyorsun biz senden aylardır * slowuna klip bekliyoruz. sosyal medyayı kullanan ekibini, şirketini değiştir. hayranlarına bu kadar kulak tıkama sana aylardır şükür şarkısına klip çek diye yazdık. o şarkıya klip çekseydin keşke hiç gerek yoktu bu nakaratı yetmeyen slowuna. ingilizce single'ın peşine bunu yayınlamak tarihin strateji hatası sanırım neyse alıştık. bu arada şu gülşen'in siyah kara kliplerinden gına geldi yeminle.

klip
  • hande yener 'i dinlerken özlüyormuşuz meğer.

çok başarılı...

(bkz: ekşi sözlüğü youtube niyetine kullanmak)
  • ümit kuzer'inmiş aranjesi. oha. adam yıllar sonra dönmüş...

http://www.milliyet.com.tr/…rar-acti-molatik-10932/
  • yıllar sonra doğru söz, doğru yorum ve doğru düzenlemenin kombinasyonunu bulan hande’nin bizlere sunduğu ipucu
  • ancak birkaç dinlemeden sonra değerlendirilmesi gereken başarılı bir parça. eski, kaliteli hande yener günlerini hatırlatıyor.
  • ilyas yalçıntaş ve ümit kuzer iyi iş başarmıştır.
  • hande gitgide doğru yolu buluyor gibi, şarkı 2000'li yılların kaliteli ve özenli hande'sini hatırlattı, klibi çok beğenmedim çok karmaşa geldi bana ama 10'lu yılların başındaki kliplerine 1000 basar tabiki. neyse özlediğimiz hande'yi bize verdiğin için teşekkürler:))