şükela:  tümü | bugün
  • emrah'ın götür beni gittiğin yere sloganı ile atv'de yayınlanacak yeni dizisi.
  • tanıtımları çok kötü, kötü ötesi.

-çocukken peri bacalarında periler yaşar sanırdım, şimdi biliyorum periler gerçek.

lan mal o cümle öyle başlıyorsa, o şekilde bitmez. çocukken peri diye bir şey yok sanıyordum, şimdi biliyorum periler gerçek desen neyse. çocukken de salakmışsın, şimdi de salaksın. yani hikayedeki baş aktör bildiğim süzme olacak bu dizide. bu kızın peşinden koşturup duracak.

not : buradaki mal, salak ve süzme ifadeleri dizideki hayali karakter için kullanılmıştır. emrah ile bir alakası yoktur.
  • tanıtımlara bakılırsa emrah'ın uykudan yeni kalkıp oynayacağı dizidir.

ayrıca emrah'a bir tavsiye, sen artık ufaktan dede rollerini düşün bence, o saçların boya olduğu 1 km öteden belli oluyor.
  • utanmıyorlar da neredeyse kızı yaşındaki bir oyuncuyla sevgili rolünde oynatmaya.
  • emrah nedir ya?

burada emrah'ın şahsına bir şey demiyorum.. yanlış anlaşılmasın, ama ortalıkta jön mü kalmadı arkadaşım?

yani şu an 30 yaşındaki insanın 'babam yok beeeğnim' tarzındaki filmlerine yetişemediği, albümleri iş yapmayan zaten ne zamandır albüm de yapmayan adamı neden dizide oynatırsın.. bu adamlar işsiz mi kalsın derseniz kalmasın.. ama modasını da geçirelim bazı şeylerin.. neyin tutup tutmadığını artık tartalım.. bu dizi muhtemelen kalkacak yayından. e yazık değil mi o harcanan paraya? emeğe?

bu ülkenin artık vadesi dolmuş şeyleri bellemesi lazım. harika avcı'nın 45 yaşında 25 yaşında genç kız oynadığı devirler geçti geçti.
  • ilk bölümü 4 kasım 2016 cuma günü yayınlanacak olan dizi.
    ayrıca kış mevsimine girilirken aşk ve mavi ismiyle dizi yapmayı akıl edeni de tebrik etmek lazım. sanki yaz için düşünülmüş ama kışa sarkmış bir proje gibi duruyor. bekleyip görelim.
  • atvnin yeni donem asmali konak dizisi. bikmadilar her sene ayni seyden.
  • (bkz: aşk ve mavi)
    (bkz: mai ve siyah)
    (bkz: siyah ulan)
    (bkz: beşiktaş ulan)

hayır galatasaraylıyım ulan ben, başakşehir maçına bakarken 3 saniyede niye bunlar çağrıştı kafamda? 25.karede ne gösteriyorsunuz olm sözlükte?
  • --- spoiler ---

bir adet gereksiz karakter barindiran dizi emrahin karakterini demiyorum. esas kiz komple gereksiz.

tamam abinin katili asabisin de, gelin gidiyon lan eve bu ne atar daha ilk dakikadan? hani taksit taksit yap da inandirici olsun. gelir gelmez adamlara zengin oldugu icin laf soktu.

film icabi oyun oynuyorsan da az inandirici ol.
    karsidaki kadin "su icer misin" dese ona da ariza cikaracak.
    hic sevmedim bu kizi. oyuncuyu degil karakteri..
    ama esas oglanin abisi galiba biyikli adam izletiyor kendini.
    senaryo soylendigi gibi benziyor diger formatlara sadece cok ufak bir fark var.
    --- spoiler ---

edit:allahim kiz ilk bolumden darladi resmen.icim daraldi offf bee! ilk bolumden biraktigim diziler arasinda alkislarla yerini aliyor.
  • başroldeki kız o kadar tatlı ki 2 saattir kanal değiştiremiyorum oturdum izliyorum öyle. mavi için her hafta seyrederim vallahi ben bu diziyi<3