• (bkz: mai geol)
    (bkz: my girl)
  • hani ıssız incir reçellerini seviyordu bu aşk?
  • fragmanında bach'tan bourre bwv 996 çalan yeni türk dizisi.
  • ismail ege şaşmaz faktöründen dolayı izlenmemesi muhtemel dizi.
  • herkes kalbinin ekmeğini yer. niye dedim ben bunu? dedim işte, tarihe not düştüm, bakmayın siz, kendime dedim ben bunu;)
  • 2005 yapımı kore dizisi my girl uyarlamasıdır. müziklerinde bile orijinal dizi müziklerine olan benzerlik dikkatimi çekti. umarım uyarlaması aslını aratmaz zira izlediğim en eğlenceli dizilerden biridir. merak edenler şurdan izleyebilir.
  • mai geol dizisinin yakında başlayacak olan uyarlamasıdır.

fox tv. bunu hep yapıyor. uyarlama adı altında ekranlara getirdiği kore dramasının tüm senaryoları özensiz ve aceleyle hazırlanmış oluyor. keşke bunu artık yapmasalar.

my girl kült dizilerden biridir. izleyici lee dong wook ve lee da hae çiftini o kadar çok sevmişti ki çiftimiz 9 yıl sonra hotel king adlı dizide bir araya gelip izleyicinin bitmek bilemeyen özlemini gidermişti.

eğer daha önceden my girl'ü izlediyseniz, bu dizinin fragmanından başarısı olacağını tahmin edebilirsiniz. lee dong wook*'un önüne geçebilecek bir oyuncuyla karşımıza çıkabilselerdi bir ihtimal başarılı olabilirlerdi.

my girl dizisinin müzikleri, kendi ülkesinde en beğenilenlerdendir. her biri harika ve etkileyicidir. (birini telefon melodisi olarak kullanıyorum.) müziklerde de my girl'le yarışabileceklerini sanmıyorum.

ayrıca aşk yalan sever miymiş? kim diyor onu?
  • ilk bölümüyle totalde 21 ab'de 23. olmuş muhtemelen 13. bölümü bile göremeyecek dizi.
  • rtüke şikayet edilmesi gereken dizi. etik olmayan ve ahlaksız bir davranışı yani yalanı sempatik hatta gerekli gibi gösterme amacı içinde bulunuluyor. saçma demeyin. henüz temiz beyinli küçüklerimiz sadece şu dizi saçmasının bir fragmanını ya da bir afişini bile görse, dizinin adı olan bu beyanat "aşk yalanı sever", onların akıllarında kirli bir iz bırakacaktır ve bilinçaltına işleyip kendileri farkına bile varmadan yalana eğilimli bir hale geleceklerdir.

tv yapımlarını olabildiğince şikayet edin. başta tv8, fox ve kanal 7 olmak üzere hemen hemen tüm program ya da dizilerde toplumu, açık açık beyan edici biçimde hemde öyle senaryonun içinde falan değil, yozlaştırmaya yönelik çalışmalar var. şikayet etmekten çekinmeyelim.

rtük ihbar hattı: 444 11 78
  • dizinin müziği için:

(bkz: bwv 996)
    (bkz: bourree)
hesabın var mı? giriş yap