şükela:  tümü | bugün soru sor
 • hamile kadınlara yapılan şeker yüklemesi testi gibi, özel bir test.

  beraber hayat geçirmeyi planladığınız, yuva kurmayı düşündüğünüz, aşık olduğunuz sevgilinizin içindeki kancık orospuyu dışarı çıkarıp aslında onun gerçek yüzünü görmek için kullanacağınız bu testin uygulaması ise son derece basit.

  sevgilinize birkaç gün boyunca gerçek bir prenses gibi davranacaksınız. siz de sanki onun uşağıymış gibi, ona sürekli ilgi, sevgi, şefkat yansıtacaksınız. ne derse evet, ne isterse hay hay aşkım, yorulduğunda saçlarını okşayarak, oturduğunda kulağına aşk sözleri fısıldayarak ona dünyada sanki başka bir kadın daha yokmuş, o dünyada tek ve eşsiz bir kadınmış gibi hissettirerek yoğun aşk yüklemesi yapacaksınız.

  testin sonucunda ise, ne yazık ki, sevgilinizin içinden kancık bir sürtük çıktığını göreceksiniz. henüz bu testi geçebilen bir kadın olduğu rapor edilmedi çünkü. ablanın size saygısını kaybettiğini, sizi hizmetçisi, uşağı gibi kullandığını hatta azarlamalara başladığını göreceksiniz.

  sevgilinizin artık tıyniyetine göre, kimisi size azarlar çekmeye başlarken, kimisi aldatmaya, başka oğlanların kucağına hoplamaya başlayabilir. kimisi artık telefonlarınızı açmaya bile tenezzül etmez, canı istediğinde arar, mihriban neden bana cevap vermiyorsun diye yazdığınız mesajları okur ama skinde bile olmaz. o derece yok hükmünde oğlanlara dönüşürsünüz. bunları görün, bilin, anlayın, kadınların gerçek yüzünü öğrenin, ne bok yiyeceksiniz ondan sonra yiyin dostlarım.

  zaten bunları gördükten sonra kadınlardan tiksinen sağlıklı bir kadın düşmanı olmadan duramayacaksınız. hatta kafası çalışanlar, kadın düşmanlığının bir erkek için tek mutlu hayat biçimi olduğunu anlayacaktır. ama dikkat edin, "kadın düşmanlığı" ifadesi toplumda büyük bir tabu ve hatta mahalle baskısı sebebidir, bunu açıktan açıktan yaşarsanız, linç edilirsiniz, toplum dışına itilirsiniz, ufalanır, işsiz bırakılır, yok edilirsiniz. gizli gizli, sinsi sinsi, alman nazi işgaline karşı savaşan fransız direnişi gibi, gündüzleri düşman askerlerine şeker, ekmek, süt satan masum esnaf gibi görünürken gece karanlığında haliç kıyısına yanaşan sandallarla yunan ve ingiliz işgaline karşı anadolu'ya gizli gizli silah kaçırıp örgütlenen kuvayi milliye kahramanları gibi, kadınları çok seven gerçek bir salak gibi görünmeye dikkat ederek kadın düşmanlığınızı saklaya saklaya düşmanlık edeceksiniz.

  tabi yine sevişin, pompalayın, keyfinize bakın, cinsel hayatınızı bitirmek zorunda değilsiniz

  ama bence sevmeyin genç dostlarım.