• benim bildiğim, sabahları uzunçayır metrobüsünün oraya konuşlanan seyyar kahvaltıcıdır burası.
  • bu kadar zamandır başlığı olmamasına şaşırdığım soğuk sandviççi. yıllardır yapıyor bu işi entry girmek bugüne kısmetmiş.
  • 20 yıl önce de aynı yerdeydi.
  • bir ara uzun süre sandviçleriyle kahvaltı etmiştim. soğuk sandviçleri lezzetli mekan.
  • gerçekten sabaha karşı gitmesi çok keyifli olan 24 saat açık sandviççi

inceleme videosu için

asker abi
  • soğuk sandviçi gerçekten güzeldir. kadıköy'de alternatifi yok diyebilirim.
  • 20 liradan soğuk sandeviç satan “öğrenci dostu” mekan.

o paraya öküz alırız öküz. orada burada çok fazla reklamını görüyordum. sabah saatlerinde kadıköyde olduğum bir gün ziyaret ettim. menüye baktım beynim yandı. menüde 5 çeşit ekmek ama sadece 20 liralık ekmek servis edilebiliyormuş. kavurma pastırma vs istemezseniz 15 liraymış. bana pahalı geldi. en azından arkasında durdukları slogan için pahalı. gittim büfeye söyledim tostumu çayımı ohh miss.
  • fiyatlarının pahalı olduğunu tahmin ettiğim mekan.
  • artık franchise bayilik vermeye başlamış soğuk sandviççi.satılık damakların gazıyla işlerini büyüttükten sonra soğuk sandviçi kurumsal kimliğe nasıl büründürecek bilmiyorum.sonu tostçu erol gibi olmaz umarım.
  • yarım somun ekmeğin arasına nutella sürüp üstüne muz dilimleri koyarak yirmi türk lirasına itelemeye çalışan abi. instagram keşfette karşıma çıkan bu saçmasapan şeyden sonra bir kez daha anladım ki bu ülkede para kazanamıyor olmak için gerizekalı olmak lazım.
hesabın var mı? giriş yap