• asker eşlerine mi hakaret ediyor, belediye başkanına mı hakaret ediyor, kadınlara topyekün mü hakaret ediyor. kendinin vasıfsızlığı zaten diz boyu, paçalardan avamlık, düzeysizlik, cehalet akıyor. bir parti düşünün ki, bu adam onu temsil ediyor.
  • bu lafı üzerine şehit ve gazi annelerinin derhal devreye girip bu şahıs hakkında şikayet oluşturması gerekiyor. il başkanlığı iptal edilmeli.
  • umarım şahsın kendisi asker karısı gibi ağlamak zorunda kalmaz.
  • şehit lafını ağzından düşürmeyen, şehitlikten geçinen,
    şehit ailelerinin acısını köpürterek
    oy toplayan mhp 'nin eşini kaybeden fadakar kadınların ağlamasını
    aşağılık bir ağlama örneği olarak kullanmasıdır.
    sen kimsin de şehit eşlerini ağzına alıyorsun? demek lazımdır
    semirmiş şişmiş bu vatandaş dağlarda 1 gece yatsın da görelim.
    derhal istifa etmelidir. derhal.
    mhp'nin artık çok zararlı ülkeyi geren ve güvenilmez ,dibi görünmez, politikası
    türkiye'ye zarar veriyor.
  • bir densizin ifadesi. sen kurban ol askere de ailesine de.
  • görün işte kimler için ölüyorsunuz. pislik akıyor ülkenin her yerinden.
  • her kurumun her mesleğin her makam sahibinin elden geçilmesi gerekiyor. vahim
  • şimdi bu tipten "sözlerim yanlış anlaşıldı, ben tüm asker karılarını kastetmedim; şehit olan asker karılarını kastettim diye bir açıklama gelirse şaşırmam...
    ne bu pervasızlık, bu densizlik, bu terbiyesizlik...
    iktidarın kuyruğuna yapıştıklarından beri kendilerini güçlü sanıyorlar...
    güç zehirlenmesiymiş...
    hadi oradan, ne gücü? bunlar şaşkınlık, acizlik zehirlenmesinden başka bir şey değil...
    ya ben anlamadım bu mhp böyle değildi; reyiz bunlara büyü mü yaptı, eşek dili mi yedirdi ne?...
  • şerefsizce bir hakarettir. hem şehitlere hem şehit eşlerine hem tümden kadınlara.

seni o makama getirenin, o makamda tutanın allah belasını versin!
  • bu nasıl mide bulandırıcı bir üslup! o dalga geçtiğini asker analarının evlatları sayesinde rahatça oturup koltuğunda nefret kusabiliyorsun yazıklar olsun.
172 entry daha
hesabın var mı? giriş yap