şükela:  tümü | bugün
  • asker uğurlama konvoyuna zafer işareti yapıp pkk sloganı atan ve sokak ortasında dillere destan bir dayak yiyen it soyu teröristlerdir.

kötü geçen günümü güzelleştirdi açıp açıp izliyorum.

bağlantı

vurma abeeyyy anneğeeğğğğ özür diliyorumm.
    ulan size ekmek yedirmeyeceğiz bu ülkede ekmek. su yok size terörist kahpeler. bu topraklardan defolup gideceksiniz ya seve seve ya sike sike.
  • düzgün dayak yiyememiş piçlerdir. o ne la öyle az az vurmalar.

ayrıca o nasıl video çekmek;

(bkz: boyun fıtığı tedavisi)

sonunda laptopu dikine çevirdim de boynum rahatladı.
  • insanlık gereği böyle davranışlar ahfsafgh, içimin yağları eridi.
  • mezopotamya eseklerine hakettiginin verilmesi.

gelip buraya duyar kasacak "ben mezopotamya esegi degilim ama..."cilara teklifim. git hakkari'ye hdp konvoyuna kurt isareti yap. bak ne yapiyor baris sever kardeslerin.
  • yengesine sulanan eşekçileri feryat figan döven yiğit vatan evlatlarını barındıran video. eşeğe yaptığınız muamelenin aynısını her fırsatta size yapacağız. ya insan olacaksınız ya da sizi biz insan yapacağız.
  • ya siz ne biçim insansınız aq, böyle bir dayak üzerinden seviniyorsunuz.

dayak dediğin eşek sudan gelinceye kadar olur, osmanlı tokadı olur. daha sağlam dövün şu piçleri bir dahakine(:
  • bu eşeksikicilere duyar kasıcak ilk pkk sempatizanına kocaman bir zik veriyoruz hadi bakalım hevaller gösterin marifetinizi.
  • her seferinde laf atıp dayak yerken anneeeğğ diye bağırmak nesilden nesile geçen bir özellik sanırım. dna'yla aktarılıyor.
  • keşke videodaki silah kullanılsaydı dediğim dayak olayı.