şükela:  tümü | bugün
  • abd kara kuvvetleri bilmem nesi. bu abiye butun gece caz standartlari begendirmek icin aglamistik resmen.
  • kara kuvvetleri komutanı bizim bölüğün üzerinden helikopter ile geçmişti. bu.
  • 295 kısa dönemken erzincan da ikinci ordu komutaniydi
  • yer ankara merkez komutanlığı sonradan adını aklımdan sildiğim bir tüm general. sivil bir ahçıya tokat atamadığı için beni dövmüştü tipini siktiğim. konu zehirlenme.
  • genel kurmay denetlemesi top atışlarında tatbikatı izleyen ve bizi çay içerken gören korgeneral nejat bek " bu yavşaklara çay var bize yok mu yauuuu!" diye gürlemişti. 1 termos çayımıza göz dikti koskoca paşam.
  • genelkurmay başkanı + tüm kuvvet komutanları. tüm - tuğgeneralleri saymıyorum bile onlar sıradan rütbeler.
    (bkz: bölge jandarma komutanlığı)
  • şu an askerliğimi istanbul kenan evren kislasinda bedelli er olarak yapmaktayım. 3. hafta bitmek üzere ve her hafta albay bizi stada doldurup konuşma yapıyor. malum virüs tehlikesi nedeniyle uyarılarda bulunuyor. 2 tane de yarbay gördük. hatta teslim olduğum gün yarbayla fotoğraf çekildim. çünkü birliğe beni teslim eden tanıdığım da emekli bir komutandi. yüzbaşı zaten her gün ictimada. bir kere de ben odasına gidip maruzatta bulunmuştum.
  • jandarma genel komutanı
    orgeneral arif çetin

adamın adını yazarken bile tribe girdim aq. sayın komutanımız geleceği için asfaltı yalatmışlardı. fakat kendisi şeker gibi bir adam çıkınca şaşırmıştım.
  • tuğgeneral.

görmekle kalmadım, iki kere de fırça yedim kendisinden.
  • korgeneral musa çitil
    çok babacan adam
    edit: soyisim düzeltme