• bunu yapmamalıydın dostum.
  • bitmez o askerlik, şafak karanlık:(
  • (bkz: sikerler olum hepimizi sikerler)

silahı kaybedeni ayrı düdüklerler. tüm bölük silah bulununcaya kadar sabah akşam silah arar.

istenmeyen durumdur.
  • silahına sahip olamayan yarın karısına da sahip olamaz, başkalarının kucağından toplar diyerek olayı özet geçmişti tanıdığım bir yüzbaşı. bir keresinde mayına basma sonucu parçalanıp savrulan bir askerin tüfeğini bir tabur asker iki gün aramıştı da bulamamıştı uçurumlarda. niye bu kadar aradınız dediğimde de silaha namus gözüyle bakılır, hem şehidin silahı teröristlerin eline geçerse daha onur kırıcı olur demişlerdi.
  • kısa dönem askerlik yapmış ve silahla çok fazla işim olmamış olmasına rağmen, bildiğim bir şey varsa;

ayvayı yediğinin resmidir. vatan haini durumunda kalıp hayatını mahvederler.
    seninle de kalmaz, bölük, tabur, alay, tugay, tümen her yeri didik ettirip, bulana kadar kimseye rahat huzur vermezler.

silah namustur lan nasıl kaybedersin. öldürün de kurtulayım diye yalvartırlar adamı.
  • soğuk terler attırır adama. hayatınızda yapacağınız en büyük hatalardan biridir.

parasını isteseler on katını veririm dersiniz ama istemezler.
  • imdb 10/10. korku filmi dalında.

daha iyisi çekilemez.
  • devrem olan çok sevdiğim bir arkadaşım nöbette uyuyor üs bölgede iran sınırındayız,us bolge komutanı tegmen silahi alıp çadıra saklamış sabah nöbet degisiminde ictima alıyor ve bu arkadaşın silahını aldığinı anlatıyor ve ekliyor adamın karısını uyurken koynundan aldım üstüne sabaha kadar siktim sabah olunca farketti diye elemani sözleriyle yerden yere vurdu.sözlere dayanamayıp esas duruşta ağlamaya baslayan askere acır bırakır dedik ama yarım saat aralıksız dövmüştü en son astsubaylar girdi araya öyle kurtardilar elemanı o günden beri unutmam askerde silah sizin karınızdır kaybetmeyin,sikerler!
  • (bkz: sıçış)
hesabın var mı? giriş yap