• bedelli yapanlara ekstra koyar.

+ pınar! hem de bizim yatağımızda!
    - taner dur!. açıklayabilirim.
    + bi bankaya gittik hemen halka arzetmişsin. neyi açıklayacan orospu!?
  • oğlum ne mal insanlarsınız lan. askerdeki sevgiliyi aldatmak orospuluk da askerde olmayan sevgiliyi aldatmak güzel bir şey mi. tey allahım.
  • t.c. disinda bir yerde askerdim. nisanliydim o zamanlar. tamam hatanin cogu bende bok var nisanlandim. neyse iste bir arkadas grubumuz var, asker oncesi eglence olsun diye olympos'a gittik. 4 kız 4 erkek. herkes sevgili. daha detaya inmeyim. askere giderken kiz arkadasimi bu gruba teslim ettim. arkadasiz lan sonucta.

2. ayin sonuna dogru aramamalar basladi. off'lar, poff'lar duyulmaya baslandi. hep sinemaya gitmeler, halasinin kizi, teyzesinin kizi, amcasinin oglu, benim arkadaslar, takilmalar falan filan ama kimseden ses cikmiyor. cok ozluyor dayanamiyor diyorum, kendimce bahaneler buluyorum. annesini aradim, oglum sinemada dedi. orada mi yatiyor, beni arayacak zaman bulamiyor mu dedim ses cikarmadi. dayanamadim sonunda babasini aradim. arama bir daha seninle gorusmek istemiyor dedi. vay amk. dunya basima yikildi. ankara, izmir, sivas, hakkari olsa atlayip gelecegim ama yok. aramadan durdum diyecegim ama bok durdum amk, icim yaniyor. telefonun numarasini degistirdi. neyse uzatmayim amk evlenmis. hemde bizim cocuklardan biriyle. o askerligin son 6 ayi nasil gecti bilmiyorum. zaten o yasimdan sonra basladi alkol sevgim.

asker donusu abisine ugradim. once evine gittim, yok dedi esi. sonra is yerine gittim. dovmeye gittim tabi baska ne bokuma gidecegim ama abisinin ne sucu var amk. hakkinda bir kez bile orospu demedim ya da hakaret edip arkasindan konusmadim. demem amk. sadece yasattigin aciyi yasa emi dedim ve allahindan bul dedim. buldu da.

insan iste cig sut emmis derler. dogrudur. insanin yapmayacağı bir sey yoktur. evren misali sonsuzca sey beklenir insandan. iyisi de kotusu de.

edit: uzerinden gecmis 10 sene. yazmak bile cok kolay geliyor. zaman her seyin ilaci derler ya aynen oyle. ama sunu cok iyi bilirim anamdan emdigim sut burnumdan gelmisti. acilarin en tarifsizi degildir kesinlikle ama allah dusmanima vermesin. orada aylar gunler gecmezken saniyelerimi bile saydirtmisti bana!
  • bir bu, bir de hamile ve/veya lahusa olan kadini aldatmak... ikisinin de affı yok bence.
  • (bkz: pınar altuğ)
    sene 2006 yaz okulunun olmazsa olmazı magazin haberlerin de gündeme flaş flaş şok şok bomba bomba gibi nidalarla bir haber düşer. pınar altuğ o dönem eşi olan umut elçioğlu'nu tony teodorakis'le aldatır ve bizim öğrenci evimizde hayatım boyunca unutamayacağım efsane tespitin yapılmasına neden olur;

-"adam vatanı korumaya askere gitti, karıyı yunana kaptırdı. yazık bitmez şimdi bu askerlik" önce güldük sonra umut elçioğlu (kimse artık) onun adına üzüldük.
  • o adam artık askere gitmeden önceki adam olmadığı için oluyormuş. çok bahane duydum ama bunu ilk defa duyuyorum. arkadaşım neden terk etmek yerine aldatmak ? cevap verebiliyor musun? sus.
  • af buyurun ama, katmerli orospuluk.
  • bugün dolmuşta birebir şahit olduğum olay.

kızın biri yanındaki kıza anlatıyor.

şerefsiz kız- şk diğer kız- dk

şk-ay bugün telefon çaldı, bilmediğim bir numara. açtım. aşkım napıyorsun dedi. kalakaldım.
    dk-tabi o kadar sevgilin olursa hangisi olduğunu karıştırırsın.
    şk-askerdeki arıyor. numaramı kaybetmiş. sonra kardeşine buldurmuş numaramı.
    dk-bak ne kadar romantik.
    şk-askerde olmasaydı o da. yapacak birşey yok. ben burada onu mu bekleyeceğim. o gelene kadar diğerleriyle takılırım.

bunları duyduktan sonra kalk şu kızın ağzına bir tane vur dedim. sonra kadına şiddet olacak. öyle kadının ben karakterine sokayım. bir de hemşireymiş hanımefendi. hatta dikmen'de bir özel hastanede. neyse daha fazla ifşa etmeyeyim. böylelerinin topunun amk.
  • acımasızlıktır.

şu yüzden acımasızlıktır:

sen adamı aldatırsın. onun haberi olmaz. olunca da koşup gelemez, senden bunun nedenini soramaz, ve hatta sana telefon bile edemez. kafaları yer orada. çıldırır. sen ise kafana göre takılıp, "aaa, ben askere gitsem o da beni aldatırdı, hahahhaah" dersin.

ben şuna karşı değilim.

sevgilin askere gidecek ve sen de asker yolu beklemek istemiyorsun. adama önceden söylersin, umut vermezsin ve insan gibi ayrılırsın. o da kafaları yemez. yok telefonlara çıkmamak, mesajlara yanıt vermemek veya her konuştuğunda çocuğun dünyasını karartmak...

ulan bu kadınlar bazen ne acımasız oluyorlar. karşılarındaki de bir ananın çocuğu ama, insan kızı da, karşısındakinin çaresiz olduğunu anladığı anda onu sikmeye çalışabiliyor.

alem göt olmuş!
  • yapanlardan unlu olan ve yakalanan birisi icin (bkz: pinar altug)

onlar sevgili degil, evli diyenler icin edit;
    cem yilmaz bir seyirciye sorar:
    -abla ile sevgili misiniz?
    adam cevap verir:
    -hayir, evliyiz
    cem yilmaz yorumlar:
    -yani tiksiniyorsunuz birbirinizden..
hesabın var mı? giriş yap