şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bursa’da bir ormanda tesadüfen bulunan adamın 12 eylül askeri darbesinden kaçmak için ormana saklandığı ve 35 senedir ormanda tek başına yaşadığı öğrenildi.

  bursa’da geçen hafta ormanlık alanda ağaç kesmeye giden köylüler, ormanın 40 kilometre derinliğinde kolilerden ve ağaçlardan yapılmış izbe bir barakada yaşayan bir adama rastladılar.

  üstü başı perişan bir halde bulunan adamın, 12 eylül askeri darbesinden sonra saklanmak için ormana kaçtığı, 35 senedir ormanda tek başına yaşadığı öğrenildi.

  yağmur suyu içip, mısır yiyerek yaşamış

  isminin mahir değirmenci olduğu tespit edilen, konuşmakta güçlük çeken adamın, vahşi hayvanlardan korunmak için kendisine kulübe yaptığı, kuş, tavşan gibi küçük av hayvanlarını avlayarak ve yağmur suyu içerek hayatta kaldığı öğrenildi. ayrıca değirmenci kulübenin çevresine meyve ve sebzelerin ekili olduğu küçük bir tarla da yapmış.

  köylülerin haber vermesinden sonra olay yerine gelen gelen jandarmayı görünce panikleyerek kaçmaya çalışan değirmenci (67), jandarma tarafından kıskıvrak yakalandı.

  kenan evren’in öldüğüne inanamıyor
  yapılan araştırma sonucunda ailesinin değirmenci’nin öldüğünü düşünerek uzun bir zaman önce aramayı bıraktığı öğrenildi. çevresine alışmakta güçlük çeken, etrafı meraklı gözlerle seyreden değirmenci’nin kenan evren’in öldüğüne bir türlü inanmadığı ve sürekli olarak süleyman demirel’e küfür ettiği öğrenildi.

  değirmenci’nin jandarmaya gösterdiği yerde, gömülmüş bir halde artık çürümüş yüzlerce siyasi kitap ve dergi bulundu.

  yapılan sağlık kontrolünün ardından sağlık açısından bir sıkıntısının olmadığı tespit edilen değirmenci, akli dengesinin yerinde olup olmadığının tespiti için adli tıpa sevk edildi.

  siteden bir açıklama.

  --- spoiler ---

  sitede yer alan haberlerin hepsi, kişilik bölünmesi yaşayan, şizofren bir yazarın kafasında yarattığı hayali olaylardır. o yüzden bu haberlere inanabilirsiniz ama ciddiye alıp dava açan dombilidir.

  --- spoiler ---

  kaynak
 • (bkz: hanzo)
 • ne yapsın adamcağız korku adama neler yaptırır görmüş olduk
 • ben bulsaydım aynı şekilde bırakıp geri döneceğim adamdır. çünkü çok daha bombok bir dönem kapıda malum
 • (bkz: sazan.avi)
 • hakikate ve doğru gazeteciliğe önem veren, haber yapmadan önce doğruluğunu teyit etmek için büyük çaba sarf eden akit gazetesinin haberleştirdiği kurgusal haber. kurgulanan haberin kendisi mi daha komik yoksa bu akit denilen kağıt israfının bunu haber yapması mı bilemiyorum doğrusu.
 • zaytung tarzı komiklik olsun diye yapılan haberi akit'in gerçek habermiş gibi yansıtması haberin kendisinden daha komik bence.

  edit: ilk başta ben de gerçek sandım ama bursa'da 40 km ormanın derinlikleri falan deyince şüphelendim. bursa'da o kadar orman mı varmış.