şükela:  tümü | bugün
 • bir beyan.. hangi zihniyetin ürünü tahmin edin..

  normal şartlarda hayatınız boyunca en iyi ihtimalle 500 kilometre yakınına gitmeyeceğiniz allah'ın unuttuğu bir dağda, gecenin 5'inde - 20 derece soğukta nöbet tutarken havaya uçarsanız ya da kafanıza bir kurşun gelirse bu sözü hatırlayıp içinizi rahatlatabilirsiniz.. sonuçta görevin bu senin, emir demiri keser öyle "extra bir iyilik yapmıyorsun" kimseye..

  edit: başkaları paylaşmış zaten tüm askerlerin aldığı ücretleri ama ben bilerek paylaşmamıştım.. neden? zira sorun para değil ki sorun zihniyet.. değil 25 lira ayda 250 milyar alsa ne değişir? kim ölmek için maaş alır?
 • eşşek kadar adamda, kuş kadar beyin olmadığını gösteren açıklama.
 • milletvekilinin de görevi halka hizmet etmek. askerler görevlerini yerine getiriyor(!?), peki siz neden görevinizi yerine getirmiyorsunuz(getirmediniz) sayın annesi kötü kadın ?
 • bir vicdansızın ifadesi.

  bu konuştuklarınızı bugün bu şehitlerin ailelerine nasıl açıklayacaksınız? hadi onlara açıkladınız diyelim; yarın hakkın divanında nasıl yüze bakacaksınız?
 • aklıma orospuçocukluğu müessesesini getiren beyan.

  bu beyandan da anlaşılacağı üzere orospuçocukluğunun mevkisi, konumu olmaz.

  orospuçocuğu orospuçocuğudur.
 • arada sirada turk dusmanligini icinde bastiramayan ve disari istemedende olsa yansitan bir baska akpli nin gorusu.
  su lafi akpli olmayan biri soylese ertesi gun gozaltina alinir ceza evine yollanir . akpli biri soyledigi icin bisey olmayacak.
 • asker olmasa pkklıların gelip kendisinin gtünü keseceğini çok iyi bilen yalaka beyanı.
  iki gün sonra tvye çıkıp yanlış anlaşıldım, özür dilerim der ama içindeki pisliği dışa vurduğunu bildiğimiz için kimse inanmaz.
 • dün burada ateist'lerin ömer halisdemir yorumları diyen atıp tutan şeref yoksunu alçak hainler tarafından görülmeyen video ve söylemdir.

  (bkz: ateistlerin omer halisdemir hakkindaki yorumlari)

  beni eleştirin, halkçı değil entel dantel deyin. deyin çünkü siz benim halkım değilsiniz. benim halkım birinin göt kılı olamaz, karısını kızını birileriyle paylaşma hayali kuramaz. bunları yapan benim halkım değil en büyük düşmanımdır.
 • askerin görevi ölmek değil yeri gelince ölümü göze almaktır. bazı ülkelerde aptal siyasilerin aptalca politikarı yüzünden ölmeleri alışkanlık haline gelmiş olabilir. fakat bu durum da askerin görevinin ölmek olduğunu değil, aptal sayısının çok olduğunu, duyarsızlığın çok yüksek seviyelere çıktığını gösterir. ayrıca hiç kimse ölmek için maaş almaz, paraya ihtiyacı olanlar yaşamak yaşatmak isteyen insanlardır.