şükela:  tümü | bugün
  • https://www.youtube.com/watch?v=mdfwkkojxdi

askerlerin hdp'li vekilin aracını kontrol amaçlı durdurması olayıdır her zamanki gibi senin adın ne, beni alıkoyuyorsun zart zurtlarına binbaşının verdiği cevap gögüs kabartmıstır.
  • hadsiz bir binbaşının sivil bir araçla milletvekillerinin olduğu aracı hukuksuz bir şekilde alıkoyduğu videodan akılda kalanlar. kim olursa olsun dokunulmazlığı olan bir milletvekilinin önünü kesmek haydutçadır . dokunulmazlık başlı başına bir saçmalık zaten bütün milletvekillerinin dokunulmazlığı kalksın ama böyle keyfi uygulamalar daha saçma

mecburi edit : high and dry and high isimli arkadaş mesaj atmış dokunulmazlıklar kalkalı yıllar oldu günaydın diye . asıl sana günaydın güzel kardeşim garo paylan'ın dokunulmazlığı ne zaman kalktı bana da bildirir misin ?
  • bu hdp'li vekillerdeki özgüvenin kaynağı nereden geliyor ya? tehditvari bir üslupla subayın ismini sormalar falan... sanki bir şey yapabilecek gücü var gibi. genel başkanınız hapiste lan. neyin havası bu?
  • her daim uygulanması gereken. vekil araçlarında silah taşıdıklarını unutmadık.
  • daha önce teröristlere silah taşıdıkları göz önünde bulundurulunca, aracının da aranması gereken milletvekili.

aktroller fazla sevinmesin. onların araçlarından da esrar ve ya eroin çıkıyor....
  • solcular için dokunulmazlık iki şekilde ele alınıyor. ilki; iktidar partisinin dokunulmazlıkları kalksın. ikincisi; "bu arabanın da dokunulmazlığı var".
  • başlık şuraya taşınsın;

(bkz: askerlerin pkk aracını durdurması)

not: zoruna gidenin borusuna gitsin.
  • (bkz: hdp'den ve hdp'lilerden nefret etmek) bence tüm hdp'li vekillerin vekilliği düşürülmeli partileri kapatılmalıdır.teröristlere yardım ve yataklık eden vekil mi olur ?
  • binbaşı aracı durdurmuş güzel,
    vekile gerekli cevabı vermiş güzel,
    ancak o sondaki müzik ne be abi. olayın bütün ciddiyeti kayboluyor :(