• sadece şunu sormak istiyorum. bu binbaşı akp'li bir vekilin aracını durdursa ve böyle net ve umursamaz davransa idi şu an hangi suçtan açığa alınmıştı?

a) fetö'ye finansal destek sağlama
    b) ergenekon bağlantısı
    c) pkk'ya yardım yataklık
    d) hepsi
  • yalnız binbaşı sivil kıyafetle olduğu için sivil polis sandı ama adam binbaşıyım deyince bi anlık duraksadı ona iyi güldüm.
  • solcular için dokunulmazlık iki şekilde ele alınıyor. ilki; iktidar partisinin dokunulmazlıkları kalksın. ikincisi; "bu arabanın da dokunulmazlığı var".
  • milletvekillerinin dokunulmazlığına inanmıyorum. benim aracın durduruluyorsa, onlarınki de durdurulsun, benden daha mı değerliler, suça bulaşma ihtimalleri daha mı az? başka mağduriyetlerle gelin lütfen.
  • sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer durumudur.
    çözüm sürecinde bu araçlarla neler yapıldığı gördük. saymaya gerek yok şimdi.

o yüzden hadsizlik bu diyenler hadlerini bilip otursunlar bir zahmet.
  • tipik hdp'li ozguvenini gordugunmuz videodur. asker "gidebilirsiniz" diyor adam hala havlamaya devam ediyor, biri de cikmis diyor ki "hukuksuzca alikoyulmustur". evet bu ulkede hukuk yok, olsaydi hicbirinizin gun yuzu gormemesi gerekirdi.

edit: bazi les kargalari da aynisini akp milletvekillerine yapsinlar bakalim da gorelim diyor. ulan it, ben mi tasidim silahlari makam araciyla.
  • sikerler dokunulmazlığını. bu hdp araçları-özellikle milletvekili- terörist servisidir ve ülkenin bölünmez bütünlüğünü sağlamak görevi olan bu askerimiz yetkisini kullanarak araç içinde aranan bir terörist orospu çocuğu var mı bunu kontrol etmiştir. edecektir de.

bu aracın aranmasına neden olan davranışları eleştirmeyip adı terörist servisi olan bu araçları arayan rütbeli bir askeri eleştirenler için diyeceğim kısa ve özdür.

(bkz: bsgçk)
  • başlığı hızlı okuyunca yanlış okumuşum hayy allahım yaa ne adamım(bkz: swh)
    (bkz: askerlerin pkk'lı aracını durdurması)
  • ohal var, yetki aşımı olmuyor.
    hdp'li araçlarından pkk'ya giden silah çıkmışlığı herkesin malumu, kontrol güvenlik amaçlı.
    vekilliğine güvenip "sen benim kim olduğumu biliyor musun" artistliği yapan herkesin aynı muameleye maruz kalması dileğiyle.
  • milletvekilinden çok herşeye benzeyen, bir devlet görevlisi olup devlete düşmanlık güden, devletin verdiği yetkileri devlete şov yapmak için kullanan , terör örgütüne silah dahi götürdükleri bilinen, resmi kimlik taşıyan, militan kılıklı insan bozuntularına karşı alınmış bir tedbirdir.

hiç şov yapma, her fırsatta askere, polise kafa tutmak sizin alışkanlığınız zaten. kibarlık yapmaya çalışsanızda, ayağınıza basıldığında içinizdeki saldırgan, vahşi yönünüz açığa çıkıyor.

özgürlük diyenleri var bunların. belkide dünyanın en özgür ülkesinde yaşıyorsun. sen daha dün can almış terör örgütünü savunup, hatta silah ve militan desteği bile saglayıp devlete kafa tutabiliyorsun, devleti tehdit edebiliyorsun, birde devlet adamıyım diye ortalıkta gezebiliyorsun. devletten maaş ve dokunulmazlık alıyorsun. bundan ala özgürlük mü var ?

sonrada neden ırkçı başlıklar neden favlanıyor? otur düşün o zaman.
hesabın var mı? giriş yap