şükela:  tümü | bugün
 • son günlerde medyada yer alan, sosyal medyada dolaşan ve ciddi bir insanlık onuruna saldırı niteliğinde olan uygulama.

  chp milletvekili sezgin tanrıkulu'nun da paylaştığı twitte bu insanlığın ve ona bağlı insanlık değerlerinin öldüğüne dair görsel:

  https://twitter.com/…kulu/status/916373269892227072
 • vatan hainlerinin zoruna gidendir.
 • orospu evlatları bomba patlatırken akıllara gelmeyen insan hayatı, iki şerefsizin kıllı götünden değersiz hale gelmiş.

  dövlet artık donunuza kadar bokir.
 • asker soyabilir, çünkü teröristlerin üzerinde düzenek olabiliyor.yillardir bu tip adamlarla mücadele etmiş , yüzlerce bu şekilde şehit vermiş bir ordudan stockholm'de yürüyen göstericilere karşı verilen tavrı beklemek yersiz olsa gerek.

  ne var ki terorist de olsa insandır.bu nedenle güvenlik gerekçesiyle çırılçıplak soyulmuş olsalar dahi fotoğraflarının çekilmemesi gerekirdi.fotografi çekenler ve yayanlar her kimse bulunmalı ,bu tip durumlarda görüntü almak yasaklanmalı.
 • hukuk devleti olduğunu söyleyen ve bunu yasalarında yazan bir devletin bu tür uygulamalarla daha çok vatan haini(!) peydah edeceği aşikardır. her bireyin bu görüntüde vicdanı kanamıyorsa, içi sızlamıyorsa, insanlığından utanmıyorsa kutsal saydığı tüm değerler bir hiçtir; vatan da buna dahil.

  bomba olur yalanı ile bizi yemeyin. hepimizin giydiği boxer denilen tekstile bomba saklayacak kaç hokkabaz var aranızda, bu görüntüler kasten çekilmiş ve yayınlamıştır. insanların onuru ile oynayarak bir örgütle mücadele değil kitleler halinde o orgüte ancak eleman kazandırırsınız.
 • çırılçıplak sivil yok ortada.
  üzerinde bomba olabilecek teröristlere karşı alınan önlem var.

  açaçağın başlığı, yapacağın algıyı sikeyim.

  edit2: fotoğrafa dikkatli bakın. bazılarınız direk götlere odaklandığından fotoğrafın tamamını görememiş. resimde 4 tane terörist var. 2 ' si giyinik, tişört ve donları var. 2' si çıplak.
  1)eğer burada amaç teröristleri çıplak teşhir etmek olsa hepsi çıplak olurdu.
  2)muhtemelen öndeki 2 teröristin iç çamaşırı yoktu. o yüzden böyle bir manzara oldu.

  edit: başlığı açan or... çocuğunun nick altına ve entrylerine bakarsanız; terörist sevici, pkk sempatizanı olduğunu görürsünüz.
  hevallerin götü açıkta kalınca zorunda gitmiş.

  tüm şehitlerimizin hesabı sorulacak!
 • bu chp beni deli etmeye başladı. amacınız ne lan? sizin işiniz mevcut siyaseti düşürmek olmalı. akp tabanına oynamak olmalı, hdp tabanına değil beyinsizler!
 • terörist sevici dangalaklar gene ağlamaya gelmişler beter olsunlar köpekler
 • masum sivilleri katleden bir terör örgütünün insanlık onurundan bahsetmesi abesle iştigaldir. yapılan işlem doğrudur fakat servis edilmesi ve sizlere malzeme verilmesi yanlıştır.

  ayrıca bu olayı sahiplenen ve hassasiyet gösteren chp milletvekilleri mehmet bekaroğlu ve sezgin tanrıkulu'nun tavırları da ayrı bir tartışma konusu. canlı bomba şüphelilerinin görüntülerinin servis edilmesi olayı.
  (bkz: başbağlar katliamı)
  (bkz: çiçekli köyü katliamı)
  (bkz: yavi katliamı)
  (bkz: yasin börü)
 • pkk'lılar üzerinden abd ve batı ile adı konulmamış bir savaşın içindeyiz. kimse savaş ortamında normal kanunların geçerli olmasını beklemesin.

  asker ölü ya da diri ele geçirdiği her pkk'lıyı soyar. çünkü bu ibneler üzerine bomba tuzaklar. dikkatli davranmazsan da patlatıp hem kendini imha eder, hem de size zarar verir.

  bunun fotoğraflarının dışarıya sızması elbette hoş olmamış ama bu operasyon dağda değil, turizm beldesi muğla'da yapılmış. güvenlik görevlileri işini yaparken siviller toplanıp, çekmiş bu fotoğrafı. yapacak bir şey yok. o karışıklıkta muhtemelen engelleyemediler.

  sezgin tanrıkulu, bu fotoğraf unutulmaz demiş, haklı... muğla'daki bu fotoğrafı ve sezgin tanrıkulu'nun tavrını ben unutmayacağım...

  edit: yakalananlar yolda rastgele durdurulan şüpheliler değil. suriye'nin lazkiye şehrinden deniz yoluyla gelen ve takipte olan teröristler.

  http://www.hurriyet.com.tr/…akdeniz-ve-ege-40600700