• (bkz: ay ben şok)
  • performansta gerileme var yalniz.

rus buyukelcinin suikastinde fetonun suclanmasi bir gun bile surmemisti.
    bu zehirlemelerin ilkinin uzerinden bir ayi askin sure gecti, daha feto anca suclaniyor.

bence bu performans dusuklugunun hesabi sorulmali. ahaber genel yayin direktoru acilen bekir bozdag yapilmali.
  • o zaman bu olayda payı ihmali sorumluluğu olan herkesin geçmişini sikin de görelim dememe neden olan şüphe.
    en sonunda birkaç tane çalışan değil de silsile yoluyla kodamanlar da okkanın altına gitsin de fetöcüler ettiğini bulsun. ama bunlrın hiçbirisi olmayacak eminiz. demek ki bu olaya gerekli müdahaleyi yapmayanlar da fetöcü.
  • "fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me" diye bir söz söylemiş gavurlar.
    hadi diyelim bu adamlar fetocu ve askerleri zehirlediler. tamam onlar suçlu. ama sen devlet olarak daha suçlusun, çünkü onlara 4 defa askerini zehirleme şansı verdin.
  • sorumsuzluğun itirafıdır.

eğer sen bir bekçiysen ve bekçilik yaptığın binada hırsızlık olursa, bu durum sadece hırsızın suçunu değil aynı zamanda senin sorumsuzluğunu da gösterir. hırsızla birlikte gerekirse sen de yargılanır ve hesap verirsin.

devlet olarak senin görevin mevzuat dahilinde denetim yapmak, denetime uymayan kurum ve kuruluşlara yaptırım uygulamaktır. peki sen ne yaptın? sessiz kaldın ve firmayı savundun. bu olay tam 4 kez gerçekleştikten sonra kamuoyunun baskısıyla ihaleyi iptal ettin. 1 asker şehit oldu ve onlarca yaralı var. belki de karaciğerini kaybeden ve ileride organ yetmezliği yaşayacak olan askerler var. tüm bunlar yaşanırken meclis'te soruşturma önergesi reddedildi ve bu halkın vekilleri halkı savunacağına fantastik beyanlarla o firmayı canla başla savunmaya seçtiler.

bi ara cemaat, her boku ergenekon'a atıyordu. şimdi de bunlar alışmış her şeyi kadim dostlarının üstüne atıyorlar.

durun lan, kavga etmeyin siz kardeşsiniz!
  • kesinlikle dogru olan onermedir. aksini iddia eden serefsizdir, vatan hainidir.

arkadaslar gecenlerde devemle birlikte u donusu olmayan bir yerde u donusu yaptim. adam geldi benim guzelim deveme carpti. ayiptir soylemesi bu fetocu serefsiz bir de bana sormasin mi? u donusu olmayan yerde neden u donusu yaptin diye? kan beynime sicradi. pektabiki de avazim ciktigi kadar bagirip arapligima leke surdurmedim. boyle sacma arguman mi olur? bakin arkadaslar adam benim deveme carpiyor ve hakli cikmaya calisiyor. yer mi arap cocugu? fasizm iste cok kotu birsey arkadaslar. neyse ki bilen bir hocaya sorduk, deve mundar olmamis. etini vatandasa dagittik. boyle de yardimseverizdir.

isi guzel kotardik ama magduriyet cikmadi. cikaramadim. benim zayifligim arkadaslar. her durumda nasil magdur olunur diye bilen arap sevicilerin arapca mesajlarini bekliyorum. daha yeni basladim zamanla gelisecegim.
  • ne güzel değil mi? devletin aciz kaldığı, başarısız olduğu her şeyin bir sorumlusu var: fetö.

sorumluluk almayın, bir kez dahi başarısızlığınızı kabul etmeyin her şeyi fetöye bağlayın.ne güzel iş vallahi.
  • 4 mü 5 mi oldu bilmiyorum ama burası türkiye olmasa derim ki kesin kasıt var ama bence ihmal ve umursamazlık var demek daha yüksek bir ihtimal. 10 20 kişi ölmediği için herhangi bir önlem almadılar ve bu tekrarlandı.
    bu ülkede 5bin dolarak verip kıçı kırık bir engel tanıma sistemi bile alınmıyorken, bu zehirlenme olayıda bir benzerdir. adam 5 bin dolara ihale açıyor, yok olmadı sonuçlanmadı, yüksekti diyor, ama gidip milyar dolarlık inşaat ihalesini 15 günde sonuçlandırıyor.
    ondan sonra insanlar şehit olunca, hemen yapıyoruz deniyor, iki yüzlülükten başka birşey değil. bilmem kaçıncı zehirlenmede adamların sözleşmesi fesih ediliyor, kimin umrunda.
  • madem her olayın arkasında feto var hani nerede temizlik dedirtir. temizlik dedikleri şey ya feto temizliği değil ya da memlektte herkes fetocu.
hesabın var mı? giriş yap