*

şükela:  tümü | bugün
 • az önce ahaber'de yapılan haber. haberi sunan spiker bu cümleyi kullandı, alt başlıkta bu cümle vardı lakin haber boyunca bi kere bile feto kelimesi geçmedi. kim fetocuymuş kim zehirlemiş, kasten mi yapılmış tek bir şey söylenmedi. gerizekalı ahaber başarısı. habercilik dediğin budur.

  edit: linkler aşağıda başka bi yazar tarafından verilmiş. dedigim gibi haberde fetoden bahsedilmedi. sadece ahaber fanı çomarlara böyle bi algı bırakıldı.
 • (bkz: ay ben şok)
 • o zaman bu olayda payı ihmali sorumluluğu olan herkesin geçmişini sikin de görelim dememe neden olan şüphe.
  en sonunda birkaç tane çalışan değil de silsile yoluyla kodamanlar da okkanın altına gitsin de fetöcüler ettiğini bulsun. ama bunlrın hiçbirisi olmayacak eminiz. demek ki bu olaya gerekli müdahaleyi yapmayanlar da fetöcü.
 • menüde maklube vardı mıydı sorusunu akla getiren şüphe.. varsa olabilir, yoksa zorlanabilir.. izlemekteyiz..
 • evet her daim suçlu her kimse makamı ve mevkisi ne olursa olsun onun üzerine giden, pırlanta gibi medyamızın merakla 'ne zaman yazacaklar acaba' diye beklenen haberi geldi.

  akşam

  ahaber

  --- spoiler ---

  akşam gazetesinin bugünkü haberinde manisa'da askerlerin yaşadığı toplu zehirlenme olayındaki "fetö şüphesine" dikkat çekti. muammer başkan ve ahmet ünsal imzalı haberde, savcılık tarafından yürütülen soruşturmaya "fetö'nün toplumsal gerilim yaratacak sabotajlar planladığı" istihbaratının da dahil edildiği söylendi.

  a haber de "fetö şüphesi" dedi

  öte yandan, a haber'de yayınlanan "ajans hafta sonu"nda da asker zehirlenmeleriyle ilgili fetö iddiası gündeme getirildi.

  --- spoiler ---

  kaynak
 • "fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me" diye bir söz söylemiş gavurlar.
  hadi diyelim bu adamlar fetocu ve askerleri zehirlediler. tamam onlar suçlu. ama sen devlet olarak daha suçlusun, çünkü onlara 4 defa askerini zehirleme şansı verdin.
 • sorumsuzluğun itirafıdır.

  eğer sen bir bekçiysen ve bekçilik yaptığın binada hırsızlık olursa, bu durum sadece hırsızın suçunu değil aynı zamanda senin sorumsuzluğunu da gösterir. hırsızla birlikte gerekirse sen de yargılanır ve hesap verirsin.

  devlet olarak senin görevin mevzuat dahilinde denetim yapmak, denetime uymayan kurum ve kuruluşlara yaptırım uygulamaktır. peki sen ne yaptın? sessiz kaldın ve firmayı savundun. bu olay tam 4 kez gerçekleştikten sonra kamuoyunun baskısıyla ihaleyi iptal ettin. 1 asker şehit oldu ve onlarca yaralı var. belki de karaciğerini kaybeden ve ileride organ yetmezliği yaşayacak olan askerler var. tüm bunlar yaşanırken meclis'te soruşturma önergesi reddedildi ve bu halkın vekilleri halkı savunacağına fantastik beyanlarla o firmayı canla başla savunmaya seçtiler.

  bi ara cemaat, her boku ergenekon'a atıyordu. şimdi de bunlar alışmış her şeyi kadim dostlarının üstüne atıyorlar.

  durun lan, kavga etmeyin siz kardeşsiniz!
 • fetö'nün ilk şüpheli zehirleme hadisesi değildir.

  biliyorsunuz, turgut özal'ı da fetö zehirlemişti.
 • zehirlendiği için isyan eden askerler mi fetöcü, yoksa yemeği askere yediren yemek şirketi mi? bi karar verin. kendinizini bu kadar itibarsızlaştırmayın. şaka lan şaka itibar sizde ne arar. hörkös fötöcü. kapatıp ülkeyi gidelim.

  (bkz: isyan eden askere erken terhis sözü verildi)