şükela:  tümü | bugün
  • 2007 yılında beni aldatan sevdiceğim sayesinde gittiğim askerlik dönemimde çıkmış şarkılardır. gazinoda olsun, ani müdahale mangasında şoförlük yaparken nöbetçi subay odasında radyoda çıkan şarkılar olsun, hep onu hatırlatmıştır. şimdi evli ve 2 tane oğlu var. ben ise hala bekarım...

ferhat göçer - cennet
    aslı güngör - aşk her şeye değer ve diğer bir kaç şarkısı.
  • (bkz: hadise)

(bkz: prenses)

evet bedelli askerlik yaptim cunku ben babamin prensesiyim. ahahaha ibne siz de erkek misiniz lan diye mesaj atmadan evvel ben belirtmek istedim.
  • (bkz: ankara'nın bağları) ve diğer ankara yöresi şarkıları. çok seviyorlardı herhal, sürekli bunlar caliyordu televizyonda.

edit: bak düşününce aklıma geldi (bkz: murat dalkılıç) (bkz: neyleyim istanbul'u)
    bunu dinlerken bir garip olurdum.
  • bodrum'a da gittik beraber, istanbul'da da yaşadık diye yırtınıyordu yarı çıplak bir avrat. 5 seneye yakın zaman geçti, hala kulaklarımda o bet ses. söyleyenin ismini ve şarkının devamını hala bilmiyorum ama hafızamdan da gitmiyor. bir tarafta 2010 dünya kupası finali, diğer tarafta türkiye-sırbistan basketbol yarı finali vardı ve en az 20 tane dallama bu şarkıyı dinlemek için tartışıyordu. bereket çok yaşlıydım da ses edemediler, dönüşümlü olarak izledik maçları. kumandaya bir akşamlığına el koymuştum.

kim söylüyor lan bu şarkıyı? meşhur biri mi? valla bilmiyorum hala.
  • müslüm gürses acımıyorsan '
  • hayatı tespih yapmışım.

o zamanlar çok meşhur da değildi, sabah 5 oldu mu kalk borusu niyetine 5 ay çalmıştı koğuş nöbetçisi, sağolsun.
  • duman'dan helal olsun'u içeren şarkılar kümesi.

bir 341 kd olarak özellikle gece kolluk nöbetlerinde tamamını mırıldanmadan duramazdım. tekirdağ soğuğunda askerlik yapan biri için bundan daha bunalım ve duruma cuk oturan bir şarkı yazılamazdı.