şükela:  tümü | bugün soru sor
  • askini canindan cok seven ve onun icin parasina kiyip miniler alan erkektir.
    ne guzel adamlar var kiskanclik macoluk nedir bilmeyen. *
  • sürekli diyorum, biri beni durdursun.
  • epilasyon reklamındaki erkektir.
  • o de'yi ayirmadigi icin aldigi miniyi gotune sokacagim ve birlikte hicbir yere cikmayacagim erkek.

baslik "giyde"ydi.

gelen mesajlar arasinda, "ama o gunluk konusma dilinde, nerden anlicaksin?" minvalinde seyler var. gunlukkonusmadiliniyaziyadokuyoruzdiyeburadabutunkelimeleribitisikyazalimoyleyse.

bir de nacizane tavsiyem, biriyle "askim" sinirini gecmeden once bu isi yazili ortamda test edin. sonra "uhuhuhu konusurken de'leri ayiriyor gibiydi, bi mesaj atti, de'ler, ki'ler, mi'ler hep bitisik, ne bok yedim ben" diye aglamayin.
  • '' şu anda cape town'a inmiş bulunmaktayız. tüm yolcularımıza iyi günler dileriz '' ile başlayan bir gün içinde söylenmiş sözdür.

söylenmiş diyorum ama aslında ihtimal dahilinde olan sözdür. üstelik '' -de '' yi ayırmamış. peh.
  • giydemek fiilinin anlamını öğrendiğim an sözünü dinleyeceğim erkektir. sevgilim hem uzun hem mini etek mi almış da mini diye belirtiyor? umarım zevklisindir canım sevgilim, paralar boşa gitmesin.
  • kimse kusura bakmasın gavattır. iç anadolu deyişiyle kavattır. hanımımın bacaklarını herkes inceleyecek ve ben bundan haz duyacağım. yallah swinger'a.
  • ‘de’ yi ayırmadığı için çomardır.
  • miniyi giyd sanırım bir dağ adı ve erkeğimiz oradan aşkım adında bir eşya almış. tekrardan bu dağa çıkmak istiyor.

kesme işareti unutulmuş.
  • penisi minimum ortalama boyuttadır.
    bitpipililere dert olmuştur.