şükela:  tümü | bugün
  • *oğlak burcudur.
  • şu çağda bu davranışı halen burçlara bağlayan kızlar olduğu müddetçe anlayışla karşılanacak sevgilidir.
    zira bu arkadaşın aşkım, canım ve seni seviyorum dememesi düşüncesiz öküzün teki olmasından değil de doğduğu gün yıldızların aralarında yaptığı açının sinüsünün 0,6 olmasından dolayıdır.
  • türk olmayabilir.
  • sevgisini davranışlarıyla göstermeyi tercih etmektedir. her dakika ilan-ı aşk edip; aşkım, canım deyip de karıştırmadığı halt kalmayan sevgileye yeğdir.
  • her lafın sonunda "aşkım", "canım" diyerek gevşek gevşek konuşan kişiden daha samimidir.

2 kelimeden medet uman, amerikan romantik komedileriyle kodlanıp bezenmiş, embesil sevgilisinin beklentilerini karşılamaz. ayrıca, karşı tarafın da bu lafları sıçmasını bekleyip, insanı darlamaz.

kadını da vardır erkeği de vardır.
  • saçma sapan her cümleye bu kelimeleri eklemek yerine yerinde ve zamanında kullanarak anlamını yitirmesini engelleyen, realist ve akıllı insandır. böyle birini bulduğunuz zaman yapışın bırakmayın
  • belki kızların bunları çok kullanarak değersizleştirip ,anlamsızlaştırmalarından rahatsız sevgilidir . belki yerinde ve zamanında söylenince ne kadar etkili olduğunu bildiği için saklıyordur , tüketmiyordur hızla .ya da tüm bunlar herkesin yaptığı* şeyler olduğu için kendi yolları vardır ,o yollarla anlatıyordur da siz anlamıyorsunuzdur .
  • aşkım canım ve seni seviyorum demeyen sevgili genelde erkek olarak kabul edilmiş veolur böyle vakalar tadı verilmiş bazı entrylerde gördüğüm kadarıyla. peki bu şahıs kadın olsaydı ne olacaktı sevgili izleyiciler? aşkım demeyen erkek olabilir ama kadın olamaz mı? o erkek bağırlara basılır ama o kadın itin götüne mi sokulur afedersin? dağıtasım geliyor bu cinsiyetçiliği. bence herkese aşkım, herkese mucuk mucuk yani de, erkeklere şukela kadınlara hadi yallah da yapmamak gerek diye düşünüyorum.
  • yengeç burcudur. bu burç bütün kötülüklerin anası ya o bakımdan.
  • eskiden hiç söylenmezmiş belkide gerek duyulmazmış ya da böyle bir beklenti olmadığı aslında bunu söylemesine gerek duymadığı için söylenmezmiş.belkide sevdiği kişiden utanabilecek kadar sevdiği için söylenmezmiş.