şükela:  tümü | bugün
  • iticidir. kadin soylerken hos gelsede erkegin dilinde civiktir bu kelime. turkcede o kadar guzel sevgi sozcukleri var, gidin baskasini kullanin.

ps: lan yeni gelen 8482lik grup gibi hissettim bi anligina..
  • kesinlikle ciddiye almayacağım bir modeldir. bu tipler sitelerin korunaklı ortamlarında büyütülmüş ana guzusu evlatçıklardır. acınır böylelerine. evlenince karıcığının guzusu olur. yazık. bak gene gözlerim sulandı.
  • yalancıdır
  • ılıktır.
  • "askim"artik herkes tarafindan "canim"gibi kullanilan bi kelime olmustur . sevgiliye soylense de cok ta onemli degildir.
  • ne diyem mahmut mu diyem?
  • şu başlıkta demedigini iddia edenlerin yarısının telefonunda sevgilisi aşkım diye kayıtlı değilse insan değilim*
    hepimiz bu sözle alay ediyor ama kullanıyoruz.
    türkiye sınırlarında çokça bulunandir.
  • beni hep eleştiriyorlar bu yuzden neymiş hic kibar degilmişim. düşünsenize abi, lan o olee deel yaraaam diyemediginiz bir ilişki ne kadar samimi olabilir ki?
  • oyunu kurallarına göre oynamayı bilen erkektir. bu aynı zamanda ben oluyorum değerli dostlarım. çünkü, karşımda dünyanın en zor varlığı yani “kadın” bulunmakta. bana aşık olduğunu her fırsatta söylemekten çekinmeyen, özellikle benden bir şey isteyeceği zaman nedense beni daha fazla seven, o yıllardır arzuladığı gösterişli düğünü yapıp, deliler gibi göbek atmak için gerektiğinde karakter değiştiren kadın. ah o kadınlar, hepinizi gözüm kapalı bilirim.

nasıl ki siz arzularınız ve geleceğiniz doğrultusunda farklı karakterlere bürünmeyi biliyorsunuz, pekala biz de sevmediğimiz halde sadece çıkarlarımız doğrultusunda “aşkım” kelimesini ağzımızdan eksik etmiyoruz.

o yüzden kendinizi çok akıllı sanmayın, siz daha annenizin yanında dedikodu öğrenirken, bizi babalarımız sanayiye işe gönderip hayatı öğretiyordu.
  • karısı tarafından bunu yapmaya zorlanmıştır.
    bir gece, iki gece, olmadı bir hafta küsülüp trip atılmak suretiyle "yola getirilmiş"tir.
    allahın belası kezbanlar.