şükela:  tümü | bugün
 • youtube'da makyaj ve kozmetik üzerine fikirlerini paylaşan, kendini geliştirmeyi, kadın kimliğiyle yeni ve güzel şeyleri sunmayı amaç edinen bir vlogger.

  takdir ettim.
 • çok kısa bir süre önce denk geldiğim, kısa bir sürede de bütün videolarını izlediğim youtube kişisi.
  biraz kelimeleri yuvarlayışından ve yutuşundan irite olmuştum ama tel kullanıyormuş, yapacak bir şey yok diyip hoş görüyorum.
  video perspektifi benim hoşuma gitti, mesela drugstore vs high end diye müthiş bir video paylaşmış ki hemen hemen her türk youtuberı izlemişimdir, böyle güzel bir paylaşım görmemiştim.
  benim dikkat ettiğim konulardan biri de kişinin hitap edişi, fikirlerini paylaşırken karşıısndakini nasıl yönlendirdiğidir, bu kadın bildiğiniz saygılı. umarım yeni olduğu için değildir, ağır ve oturaklı da.
  son olarak kitap önerileri videosuna da göz atın, çok güzel hobiye yönelik önerilerde bulunuyor demek istiyorum.

  özet: dolu içerikli paylaşım yapan taze youtuber.
 • şimdiye kadar izlediğim en iyi youtuber. genc kadınların çok kolay manuple edilebileceği bir ortamda gerçekten ise yarar bilgiler veriyor. sen dili yerine ben dili kullanıyor. iletişimde çok çok başarılı ki zaten bu konuda galatasaraydan masterli. hızla büyüyecek bir kanala sahip. dolu dolu bir kız. güzel, entelektüel, akıllı, ağırbaşlı, çalışkan, başarılı, off bu kadarı da çok fazla yalnız olması da bir o kadar ilginç:( zengin kocaya kapağı atıp limitsiz kredi kartlariyla makyaj koleksiyonu videosu çeken tipler den hiç ama hiç değil çok çok asil.
 • beğenerek takip ettiğim bir youtuber.
  kaliteli, saygılı ve videoları içinde sadece güzellik, bakım bilgileri değil, kitap,film ve dizi önerileri de sunan tatlı bir kadın.

  ayrıca sesini hep oya küçümen'in seslendirdiği çocuk filmlerinden,çizgi filmlerden karakterlere benzetiyorum. pek sevimli.

  çok daha güzel işler yapacak, merakla bekliyoruz*
 • yeni kesfim. tatli, guzel ve isini ciddiye aliyor. videolarda biraz tedirgin, bu da cok normal, zamanla alisir, kendini gelistirir. makyajdan cok anlamam, cok da yapmam. dogal güzellikten yanayim ama bu kizin abonesi oldum, her videosunu izlemeyi dusunuyorum. bir kere takipcilerini dikkate almasi, durusu, konusmasi hosuma gitti. kaliteli biri oldugu belli.
  nacizane fikrim ;kendisini fondotenlere bogmasina gerek yok, zaten yuzu guzel, cildi hoş. sirf makyaj vlogu yapiyor diye guzel cildine yazik etmeyip daha hafif urunler kullanirsa belki cildi güzel oldugu halde kendini fondotene pudraya bogan kizlarimiza da iyi ornek olur.( son yillarda feci bir tuketim cilginligi var zira makyaj olayinda) ıhtiyaci olmayan surmemeli bence. hatta ihtiyaci olan da fondotenle kapatmaya calismak yerine once tedavi olmali. umarim baskalari gibi simarmaz, aynen boyle devam eder.
 • takip edilesi bir vlogger... asağı yeni teknolojik gadgetleri, hem fashion hemde teknolojik yönü ağır basan ürünleri tanıttığı son videosu sayesinde sans eseri kesfettim kendisini

  (bkz: https://www.youtube.com/watch?v=mfu0bnjs8lc)
 • videolarinda icten ve ozenli bir youtuber. iyi niyetli, pozitif bir insan izlenimi birakiyor.
 • bir arkadaşımın tavsiyesiyle izlemeye başkadığım çok çok başarılı bir youtuber. türkiye'deki hemen hemen tüm benzerlerine kültürel anlamda, duruş anlamında ve ürün tanıtımındaki samimiyeti anlamında bin basar.

  takibe alınası, sevilesi, keşke arkadaşım olsa denilesi bi insan. ben diyorum.
 • 78 binlik youtube kanalına sahip, hak ettiğinden az değer gördüğünü düşündüğüm, dolu dolu içerikli videoları olan bir youtuber.

  marka işbirlikleriyle dolu,amacından sapmış,para kazanmanın ön plana alındığını deli gibi hissetiren onlarca güzellik/makyaj kanalının arasından sıyrıldığı aşikar.hem konuşma dili,hem bilgi birikimi,hem de tavsiyelerinin altının doluluğuyla gönlümde taht kurdu.

  izleyicinin isteklerini ön planda tutarak gerçekten de abuk sayabileceğiniz ne varsa deneyip siz de yapın/yapmayın paranıza yazık diyor ve bunların neredeyse hepsini kendi satın alıyor. önerdiği filmler kitaplar bile okuyan /izleyen herkese bir şeyler katabilecek nitelikte.

  umarım kanalı kısa zamanda daha da büyür ve çok daha fazla insana ulaşır.
 • benim de yeni farkettigim youtuber mutevazi donanımlı okul hayatı oldukca basarili, üzerinden asalet akıyor.cok kaliteli yetistirilmis.bayıldım