şükela:  tümü | bugün
 • su anda cnn turk'te saba tumer in programinda kadin erkek iliskileri uzerine konusmaktadir. sevimli adam..
 • kadınlar ve erkeklerle ilgili davranışsal tespitleri çok yerinde olan bir adam.
 • nlp denilen umut tacirliği tarikatının üyelerinden biriymiş kendisi. az evvel kanaltürk'te rastladım kendisine, uğur dündar ve mehmet ali birand'ın vücut dili ile ilgili değerlendirme yapıyordu. genel geçer ve doğruluk payı olan iki üç cümle duydum ağzından. reklam arası verdiler şimdi, bakalım izleyeceğiz daha ama bu tip adamların bu kadar prim yapmaları, insanların lapin gibi bu tip adam-kadın, akım, yönteme direk atlamaları insanın sinirini bozmuyor değil. 3 ay 5 ay neyse sertifika programı alıp ben davranış bilimciyim diye ortaya çıkan mantarlardan bir tanesi sadece. ismi... ismi ile ilgili birşey söylemeyeceğim bile.
 • bir erkek için belki de dünyanın en kötü ismine sahip insan
 • tamamen tesadüfler zinciri sayesinde tanıdığım insan. bigün yine böyle işteyim, erken çıktım ve eve geldim. eşim sabah programlarını izlediği için ben de mecburen izlemek zorunda kaldım. türkmax kanalında her şey tadında adlı programı sunan ve eskiden tipine bakıp züppe sınıfına sokarak sinir olduğum jess molho isimli şahsiyeti de yakından tanımama ve gözümdeki "iyi insanlar" sınıfına sokmama fırsat vermiştir. yani bir taşla iki kuş vurmak durumunu yaşadım desem yersiz olmaz. gelelim aşkım kapışmak'a, öncelikle ilk başta itici gibi görünse de, gayet güzel konuştuğu muntazam istanbul türkçesi ve yıllar süren bir eğitim hayatı olduğunu belli eden bilgi birikimi sayesinde içim ısındı. yağtığı tespitler ve tavsiyeler ise oldukça yerinde.
  şimdi ben bir insanı değerlendirirken sadece kendi gözlemlerime göre değerlendiririm. bu yüzden umut taciriymiş, nlp tarikatıymış falan beni ilgilendirmiyor. benden gelip para istemedi, kitabını da almadım, o yüzden problem yok. ama aksini düşünenlere de saygım var tabi.
 • sevgilisine pes oynama teklifinde bulunmaya çalışan geronimo tümcesi.
 • evlilikteki tartışmaların nasıl çözümlenebileceğini yıl bazında düşünmüş ve yazmış kişidir.

  evliliğin ilk yılında tartışmalar varsa ,tarafların ilişkisine anlayış gerekir.
  evliliğin ikinci senesinde tartışmalar varsa ilişkiye saygı gerekir.
  evliliğin üçüncü senesinde tartışmalar varsa taraflara çocuk gerekir.
  evliliğin 4.senesinde tartışmalar varsa çocuğa bakıcı kadına iş gerekir.
  evliliğin 5.senesinde tartışmalar varsa erkeğe daha fazla para gerekir.
  evliliğin 6.senesinde tartışmalar varsa bir çocuk daha gerekir.
  evliliğin 7.senesinde tartışmalar varsa kadına ayna, erkeğe ev yolunu gösteren pusula gerekir.
  evliliğin 8.senesinde tartışmalar varsa kadına hacı,hoca erkeğe yeni bir araba gerekir.
  evliliğin 9.senesinde tartışmalar varsa kadına iyi bir laptop ,erkeğe lig tv gerekir.
  evliliğin 10.senesinde de tartışmalar varsa sizce ne gerekir?
 • etrafındaki kadınları kendisine bağlamak için çok çaba sarf etmesi gerekmediğini düşüdüğüm kişi. zira insan birine sürekli 'aşkım'derse bilinçaltı onu kodlar.
  (bkz: yalan mı aşkım?)
 • tv programında (bkz: buyrun paylaşalım) türkiye' de her 10 kadından 1 inin ailesinden gizli fuhuş yaptığına dair bir araştırma sonucu olduğunu belirtmiş şahıs.