şükela:  tümü | bugün
 • davranış bilimleri uzmanı (bkz: aşkım kapışmak)'ın malum kişi hakkındaki tespitlerini anlatan bir videodur. ciddi ciddi bu kızı idol alıp izleyenlere mi dersin böyle saçma sapan şeylerden para kazanıp ünlü olana mı dersin.
  (bkz: yazık)

  https://youtu.be/-nqgbmyauby

  --- spoiler ---

  kızınızın danla gibi olmasını ister miydiniz?
  --- spoiler ---
 • hayatımda bu kadar zorlama bir analiz görmedim dedirtmiştir.
 • (bkz: al birini vur ötekine)

  danla biliç en azından bir psikoloji öğrencisi olduğu için teoride diğerinden daha akademik biridir. varın gerisini siz düşünün.

  edit: adam newport üniversitesi mezunu yazıyor. bu reklamları falan yapılıyordu bir ara o herhalde. uzaktan eğitim üzerine olan ve yök denkliği bulunmayanından. vay halimize.

  bu arada newport demişken geçmişe bir gönderme yapalım.

  (bkz: welcome to o.c. bitch)

  edit2: bu camiada fanboy damgası yememiş bir tek ben kalmıştım, uzundur içimde bunun sıkıntısını yaşıyordum. ben pseudoscience yapanların youtuberlardan daha tehlikeli olduğunu düşünenlerdenim. şahsi olaraksa ikisini de sevmeme seviyem aynıdır.
 • danla psikolojisi öğrencisiyse aşkım kapışmak'ta newport üniversitesi davranış bilimleri psikoloji lisansı yapmış bir insan sayın fanboy. aşkım bey belki adı ve soyadı yüzünden ön yargılı insanlarda kafadan kaybedebilir ama bence kendisi türkiye'nin en iyi davranış bilimi ve beden dili uzmanlarından birisidir.
 • konuyu bilmiyorum ama adı aşkım kapışmak olan birinin, elinde playstation konsoluyla sevgilisine yandan sevimli bir çağrıda bulunan adam çağrışımı yapmak dışında bir işe yarayacağını sanmıyorum.
 • tamam da bu videonun kutsal bilgi kaynağı olarak addedilen platformda ne işi var?
 • (bkz: sahte psikolog)

  eğitim görmeden, denkliği olmayan bölümlerden diploma alan kekoları başa çıkartmayın. bimer'e şikayet edin. şayet ben öyle yapıyorum.

  psikolog diye ortada dolaşıp yakalanınca bilim doktoru olarak piyasaya çıkan zafer akıncı ve socialmom zırvasıyla insanları dolandıran çağla düvenci sönmez örnekleri yetmemiş insanlara demek ki. nasıl inanıyorsunuz böyle kendi yarattıkları yalan dünyasında yaşayan insanlara?

  ayrıca danla gibi tpd'nin akredite etmediği üniversitelerden ileride psikoloji mezunu olsan ne yazar? adamdan sayılmayan 2 insanı bu kadar abartmayın.