şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: konyalı)
  • irdelenmesi gerekenin delik yahut yanlış değil bu tür bir olayı yaşayan şahsın birebir olarak başka bir arkadaşına anlatması ve bu arkadaşının da bunu türkiye ye duyurma isteği olduğu olay.
  • (bkz: yardırmak)
  • amerikan bilardosu oynayan sevgililerden birinin diğerine sarfettiği uyarı cümlesi. ya ne olacağıdı.
  • yanlış deliğe aşık olan gencin dramını anlatan kitap.
    hüzünbaz ama sevişmesiz.
  • kullanıldığı yer ve zamana göre fazlasıyla itici uyarı. (pozisyondan bağımsız bir cinsel birleşme esnasında) ben kendim sevişirken kendini kaybeden, partneriyle bütünleşen biri olarak sevmem böyle kibarca, laf sokar ayar verir gibi lafları. yavrum bu nasıl üslup, kendine gel. sanki ekran kablosu takıyoruz, sanki kan beynime hücum ediyor. doğruyla yanlışla ders verme bana bebek. istemiyorum de, bir el at düzelt, birşey yap. gıcık gıcık, bilmiş bilmiş uyarma beni. ama ilk seferimizse, cicim aylarımızsa uyar. henüz tanımıyorsak birbirimizi yeterince, seksi bir ses tonuyla uyarabilirsin. o zaman gayet mantıklı bir uyarı. itici diyenin alnını karışlarım. ben ateşli olduğum kadar hoşgörülü, hoşgörülü olduğum kadar da terazi burcuyum.
  • bir tur isyan, sitem, uyari, on-yonlendirme.

huzunlu bi' sonbahar sarkisi gibi, insanin ruhunda iz birakir.